Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Naudas horoskops

Nauda rokās, foto - Christian Dubovan, Unsplash

Nauda rokās, foto - Christian Dubovan, Unsplash

Visi vēlas dzīvot cepuri kuldami, bet vai to var atļauties? Izrādās, ka veids, kā izmanto un uzkrāj savas finanses, ir ierakstīts arī zvaigznēs! Vai spēj naudu ietaupīt vai tomēr nespēj pretoties tēriņiem, atkarīgs arī no horoskopa zīmes.

Auns

Aunu nekad neattur tukšs maciņš no piedzīvojumiem. Viņa attieksme pret personīgajām finansēm atļauj šo finansiālo brīvību, taču, ja auns nebūs piesardzīgs, tad viņš iegrims dziļā personīgo parādu jūrā. Ja Auns vēlas sevi ilgtermiņā audzināt, viņam ir jāiemācās pārvaldīt impulsus, kas mudina viņu pēc viena kredītkartes konta atvērt otru kredītkartes kontu. Aunam gan atliek atrast arī intrigu daudzajās bezmaksas dāvanās, kuras dzīve viņam sniedz.

Vērsis

Vērsis ir dāsns nodrošinātājs, un naudas jautājumi reti rodas no tā, ka viņiem tās trūktu. Palielinot savus resursus, Vērsis var noturēt skaidru skatījumu nākotnē un radīt pārpilnību pat ekonomiskā sabrukuma vidū. Vērsim vienmēr par maz. Viņš krāj resursus pat pārpilnības laikā vai strādā pārāk daudz, pat ja tā jau ir pietiekami daudz. Vērsis baidās no trūkuma, tādēļ viņam ir jāiemācās uzticēties liktenim un to, ka Visums sniegs viņam visu nepieciešamo neatkarīgi ne no kā.

Dvīņi

Dvīņiem pretoties īstermiņa izdevumiem ilgtermiņa mērķu sasniegšanai ir īsts izaicinājums, it īpaši, ja viņiem ir dalīts viedoklis. Šis hipersociālais zodiaks pēdējā stundā iztērēs algu, lai pēc darba pavadītu laiku kopā ar kolēģiem, bet pēc tam jūtas vīlies, jo nevar atļauties atvaļinājumu, kuru vēlējās izmantot. Dvīņiem vajadzētu izmēģināt dažādas naudas taupīšanas metodes, piemēram, automātisko naudas uzkrājumu. Tas var palīdzēt Dvīņiem sasniegt savus finansiālos mērķus, pirms viņā atkal izlaužas vēlme iztukšot krājkontu.

Vēzis

Vēzis vairāk nekā jebkura cita horoskopa zīme pieturas pie finansiālās drošības jēdziena. Cenšoties izolēt sevi no turpmākajām finansiālajām nelaimēm, vēzis mēdz iemaksāt ievērojamu daļu no algas krājkontos. Tas viss šķiet lieliski līdz viņš saprot, ka neizbauda sava darba augļus. Vēzim mazāk jākoncentrējas uz ilgtermiņa taupīšanu un īstermiņa mērķu sasniegšanu. Vēzim jāsaprot, ka nevar atpirkt brīvības iespēju neatkarīgi no tā, cik liels ir viņa pensijas konts.

Lauva

Lauvai patīk tērēt savu naudu luksusa lietām, kas pārsniedz viņa reālās iespējas un it nemaz nav nepieciešamas. Smalkas pusdienas, ekstravagants apģērbs, saldas dāvanas, lai aplidotu savu mīļoto - tas viss apgrūtina Lauvas maka iespējas. Lauvas mērķi bieži vien neattaisno līdzekļus. Lai uzzinātu, kā maksimāli izmantot monētas, Lauvai ir jāiemācās atrast bagātību, ko meklē, neiztērējot grūti nopelnīto algu.

Jaunava

Jaunavai piemīt izcila prasme izvēlēties ilgtermiņa ieguldījumus, no kuriem nākotnē var gūt labumu. Bet par kādu cenu? Šīs horoskopa zīmes centieni panākt stabilitāti var beigties ar sava īpašuma izpārdošanu vai iesaistīšanu uzņēmumos. Investējot tādos apšaubāmos uzņēmējdarbības veidos kā privāta attīstība vai dabasgāze, noteikti var nopelnīt daudz naudas, taču, ja Jaunava uzmanīs tikai savu maku, drīz var iestāties garīga krīze.

Svari

Svari tērē savu nopelnīto naudu tā, it kā viņiem būtu kaut kas jāpierāda. Kā personas, kas vēlas baudīt harmoniju, Svari cenšas noteikt robežas, kas palīdzētu viņiem ietaupīt nepieciešamo naudu. Praktizējot, kā biežāk pateikt citiem “nē”, Svari galu galā iemācās pateikt sev “jā”.

Skorpions

Skorpiona lielākā naudas problēma ir dāvanas vērtības vērtēšana un tās pārvērtēšana. Arī citu dāvanas nonāk viņu uzmanības lokā un var izraisīt ilgtermiņa aizvainojumu, ja tās neatbilst viņa ekspektācijām. Lai Skorpions varētu pacelties virs viņa paša nereālo cerību kopuma, tam jāpiešķir mazāka nozīme materiālajiem priekšmetiem. Dažreiz dāvana ir tikai veids, kā paust mīlestību, nevis veids kā parādīt to, cik daudz tam ticis iztērēts. Skorpionam ir jāiemācās, kā neatraidīt dāvanas no citiem.

Strēlnieks

Strēlnieks nevar pretoties impulsīvu pirkumu veikšanai. Viņa vēlme pēc pastāvīgas kustības varētu pamudināt to iegādāties pēdējās minūtes lidmašīnas biļeti, pat ja viņš zina, ka tam būtu lielāka finansiālā stabilitāte, ja atliktu ceļojumu uz vēlāku. Lai atrisinātu savas ekonomiskās problēmas, Strēlniekam rūpīgi jāizpēta savas finanses un tēriņu paradumi.

Mežāzis

Mežāzis ir prasmīgs budžeta plānošanā, uzskaitot katru centu, kas tiek iztērēts un kā tiek nopelnīts. Šī prasme dod viņiem finansiālu meistarību un spēju uzturēt vienmērīgu ienākumu plūsmu viņa bankas kontā. Ja Mežāzis aiziet pārāk tālu ar savu naudas apsēstību, viņa budžeta plānošana var kļūt tik sašaurināta, ka sāk aizmirst, kā izklaidēties. Mežāzim jāiemācās saprast, ka ik pa brīdim nedaudz patukšojot krājkasīti, nauda turpina ienākt.

Ūdensvīrs

Runājot par naudu, Ūdensvīra lielākā problēma ir tā, ka viņš dzīvo nākotnē. Ūdensvīrs vienmēr domā, ka galu galā viss notiks labi, tomēr šis optimisms par nākotni var nozīmēt, ka viņš upurē savu īstermiņa veselību un dzīvo nemitīgā stresā, lai īstenotu savu finanšu redzējumu. Viņš nespēj pilnībā izmantot savu peļņas potenciālu un īstermiņā atstāj novārtā vajadzīgo.

Zivis

Zivju lielākais naudas jautājums ir tas, ka viņi vispār izvairās no naudas un pasaulīgajiem priekiem. Darbībai dažādās valūtas sistēmās ir vērtība, jo gan nauda, ​​gan laiks ir cilvēku radīti. Bet, lai gan Zivīm nav problēmu iekļūt sapņu pasaulē, kur naudai nav nozīmes, viņiem ir nepieciešama citas zīmes palīdzība, ja viņi gatavojas efektīvi darboties šajā pasaulē. Izlikšanās, ka nauda nepastāv, nepazudīs kapitālismu. Zivīm ir jāapgūst, kā vairāk iesaistīties šajā pasaulē, taču tās var arī palīdzēt citām pazīmēm veicināt sabiedrību, kas plaukst ārpus piedāvājuma un pieprasījuma likumiem.

Finanšu raksti:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...