Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 10. - 16.janvārim

Nedēļas horoskops, foto no Pixabay.com

Nedēļas horoskops, foto no Pixabay.com

Svētku laiks ir noslēdzies un visi lēnām jau esam atgriezušies ikdienas darbos. Daudziem šis laiks ir pārdomu pilns, jo jāsteidz pildīt Jaunajā gadā izvēlētās apņemšanās. Citi strikti turēsies uz uzņemtā kursa, bet daži jau tagad atmetīs tam ar roku, ļaujoties pašas dzīves mestajiem izaicinājumiem nevis sevis radītajiem. Lūk, plašāks nedēļas horoskops katrai zodiaka zīmei.

AUNS: Nedēļas sākumā vari kļūt īpaši vientuļš

Parādoties vientulības un nedrošības sajūtai, nedēļas sākums var izvērsties grūtāks nekā tev pašam vēlētos. Šī apjukuma sajūta ietekmēs gan attiecības, gan darba vidi, jo tu negribēsi uzņemties risku vai papildus pienākumus. Iespējams, pie vainas būs zemais pašvērtējums, no kā jātiek vaļā, jo tas ne tikai var radīt nepatikšanas mājās, bet arī ietekmēt tavas finanses. Ja izdosies no savām pesimistiskajām domām atbrīvoties, uzsāksi jaunu, skaistu dzīvi. Galvu augšā un turies pie iesāktā. Tu esi lielisks un tev viss lieliski izdodas. Galvenais ir tam patiesi noticēt.

VĒRSIS: Izcils laiks ģimenes dzīvei

Nedēļas sākumā var parādīties iespēja papildus nopelnīt. Šis ir labs laiks veidot jaunus kontaktus un paplašināt paziņu loku. Vēršiem attiecībās šis ir labs laiks: brīvajiem šonedēļ pavīd iespēja satikt savu otro pusīti, pāri var kaldināt kopīgus nākotnes plānus, iespējams plānot ģimenes pieaugumu. Pievērs uzmanību ģimenē notiekošajam un saviem radiniekiem, iespējams, kādam var parādīties kādas veselības problēmas, ko tieši tu ar savu vērīgo aci vari pirmais pamanīt. Nedēļas nogale aizritēs pozitīvā noskaņojumā.

DVĪŅI: Atvēli laiku kvalitatīvai atpūtai

Būsi aizņemts darbā, plānojot savas profesionālās dzīves turpmāko attīstību. Veiksmi tajā var veicināt kolēģu un atbalstošais plecs. Šonedēļ tavi oponenti un nelabvēļi no tevis vairīsies, tāpēc varēsi izdarīt vairāk nekā plānots, kas arī var uzlabot materiālo stāvokli. Nedēļas otrā pusē var parādīties kādas veselības problēmas, tāpēc svarīgi ir atvēlēt laiku arī kvalitatīvai atpūtai. Meditē, dodies garākās pastaigās, vakarus pavadi mierīgi, bez datora klēpī. Šonedēļ noteikti vajadzētu atturēties arī no agresīvas braukšanas.

VĒZIS: Noslēgsies dažādu problēmu sērija

Šīs nedēļas devīze ir "Jauna nedēļa, jauna dzīve". Noslēgsies dažādu problēmu sērija. Vienam tas varētu būt saistīts ar profesionālo dzīvi, citam ar veselību. Fokuss uz darbu vēlāk nesīs saldus augļus, tāpēc ir vērts šonedēļ iegultīt tajā vairāk laika un pūliņu. Labas ziņas gaidāmas precētajiem un bērniņa gaidībās esošajiem Vēžiem. Vientuļajiem Vēžiem otru pusīti palīdzēt atrast var ģimene vai draugi, tāpēc ir vērts saausīties, ja kāds no tuviniekiem sarunas laikā piemin kādu jaunu paziņu.

LAUVA: Atturies no konfliktiem

Šajā nedēļā ir vērts atturēties no riskantiem finanšu un nekustamā īpašuma darījumiem. Mēģini izvarīties arī no konfliktiem, jo to radītais stress vēlāk var slikti atsaukties uz tavu veselību. Tā vietā labāk fokusējies uz pozitīvām lietām: karjeras izaugsmi, kvalitatīvu atpūtu, vari sākt domāt arī par šī gada atvaļinājuma plāniem. Mājas dzīvē viss būs mierīgi. Darba meklētāji varētu dzirdēt labas ziņas!

JAUNAVA: Šonedēļ būsi īpaši priecīgā noskaņojumā

Visu nedēļu jutīsies īpaši pozitīvi noskaņots. Gribēsi izmēģināt jaunas lietas un iesaistīties dažādos projektos. Pateicoties tavam labajam noskaņojumam, uzlabosies arī attiecības ar partneri un kopīgi varēsiet izbaudīt īpaši skaistus brīžus. Tevī valdīs iekšējs miers un harmonija, no kā arī apkārt esošajie sajutīs. Dažas Jaunavas var just vēlmi palīdzēt citiem, kam noteikti var ļauties, jo visi labie darbi vēlāk atgriezīsies divtik. No riskantām idejām gan atturies, jo ne viss var izdoties kā iecerēts. Nedēļas nogalē ir vērts pievērsties mājas darbiem, iespējams, pat uzsākt remontu.

SVARI: Attiecībās valdīs mīlestība un harmonija

Nedēļas sākums darbā būs īpaši saspringts. Gribēsi parādīt savu labāko sniegumu, kas vēlāk var pozitīvi atspēlēties bankas kontā. Problēmas gan varētu būt ar eksportu un medicīnu saistītajiem Svariem. Attiecībās ar otro pusi valdīs harmonija, kas mājas dzīvi vērtīs ļoti patīkamu. Jutīsi īpaši siltas jūtas, tāpēc saikne ar partneri būs ļoti stipra. Turies tālāk no cilvēkiem, kuri ir negatīvi noskaņoti un skaudīgi. Tie tavu labo noskaņojumu var pamatīgi pabojāt. Labāk fokusē savu uzmanību uz tiem, kuri atbalsta tevi un priecājas par taviem panākumiem. Atturies arī no ātras braukšanas.

SKORPIONS: Labs laiks mācību uzsākšanai

Prāta skaidrība, miers un harmonija būs tavi šīs nedēļas stūrakmeņi. Jutīsi iedvesmu papildināt savas zināšanas konkrētā sfērā. Šis ir labs laiks uzsākt mācības vai pieteikties kādos kursos, jo šajā brīdī sasniegt labus rezultātus bez īpašas piepūles būs ļoti viegli. Iespējams, vēlēties ļauties naudas tēriņiem, bet tādā gadījumā labāk ir tērēt to mājai, ģimenei vai savai otrai pusītei, nevis sev pašam. Labs laiks, lai atskatītos uz saviem pagātnes grēkiem, kas attiecināmi uz attiecībām, jo, tikai apzinoties savas neizdarības, spēsi veidot izcilas attiecības turpmāk. Nedēļas nogalē vari ieplānot ciemošanos pie radiem vai kādu pasākumu ārtelpās. Tavai atpūtai ieteicami ir abi.

STRĒLNIEKS: Fokusējies uz lietām, kas tevi iepriecina

Zvaigžņu stāvoklis šonedēļ tev nav īpaši labvēlīgs, tāpēc vari justies īpaši ērcīgs un nepacietīgs. Negatīvais noskaņojums var slikti rezultēties attiecīgās ar darba kolēģiem un ģimeni, tāpēc labāk šoreiz paturi savas domas pie sevis. Ļoti iespējams, ka tevi nomāks zems pašvērtējums un stresa radītās problēmas. Lai no tā izvairītos, atvēli laiku lietām, kas tevi patiesi iepriecina. Der sameklēt kādu labu lasāmvielu vai pievērsties meditācijai. Savu enerģiju vari fokusēt arī bērniem. Iespējams, nāksies rīkoties, lai realizētu viņu nākotnes vēlmes. Nedēļas otrā pusē un nogalē ir vērts pasākt ko kopā ar draugiem. Kopīgas aktivitātes un sarunas var uzlabot mentālo stāvokli un iedvesmot jaunām idejām.

MEŽĀZIS: Ieguldītais darbs atmaksāsies

Darbā sasniegsi labus rezultātus, pateicoties ieguldītajam darbam un pašatdevei. Varēsi būt vidutājs arī konflikta situācijās, tāpēc cilvēki tevi novērtēs un vēlēsies saņemt tavu atbalstu. Vari apsvērt arī īstermiņa biznesa iespējas. Fokuss uz mērķi ļaus to īstenot ātrāk. Garastāvokļa maiņas nedēļas vidū var ietekmēt attiecības ar partneri. Lai situāciju uzlabotu, ņem talkā pacietību. Ieklausies, ko saka gados vecākie padomdevēji. Viņu teiktajā atradīsi atbildes uz daudziem sev interesējošajiem jautājumiem. Šonedēļ atturies no lieliem mājas darbiem kā renovācija vai remonts, jo tas var izsmelt tavas spēka rezerves.

ŪDENSVĪRS: Nedēļas fokuss - bērni

Ģimenes dzīve un īpaši bērni šonedēļ spēlēs īpaši lielu lomu. Risināmo jautājumu sarakstā varētu būt ar viņu izglītību un nākotni saistītas lietas. Par laimi, planētu stāvoklis sarežģītu problēmu risināšanai šonedēļ ir labvēlīgs, tāpēc tev ar visu izdosies lieliski tikt galā. Atturies no nevajadzīgu lietu iegādes un pievērs uzmanību uzturam. Iespējams, šonedēļ gribēsi grēkot ar saldumiem un ātrajām uzkodām, bet ietecams tomēr būtu no tā izvairīties. Darbā var parādīties neliels stress, bet iegultītā enerģija un smagais darbs nesīs labus rezultātus. Vieglprātībai un egoismam šonedēļ nav vietas, tāpēc savu brīvo laiku velti kopīgām nodarbēm ar ģimeni, īpaši bērniem.

ZIVIS: Iespējamas izmaiņas darbā

Šonedēļ būsi apveltīts ar spēku un labu veselību. Arī ģimenes dzīvē valdīs saticība un stabilitāte. Radušās problēmas spēsi atrisināt ar savām izcilajām komunikācijas prasmēm. Profesionālajā jomā viss tik rožains viss nebūs. Iespējamas būtiskas pārmaiņas, kurām tev nāksies pielāgoties. Ja pašam jāpieņem svarīgi lēmumi, ieteicams ir paļauties uz savu iekšējo pārliecību, intuīciju. Šonedēļ ir liela iespēja satikt kādu cilvēku, kurš nākotnē var spēlēt nozīmīgu lomu tavā dzīvē - kā karjeras jomā, tā privātā dzīvē. Lai novirzītu domas no ikdienas lietām, ļaujies radošām nodarbēm.

Vai jau redzēji, ka tev sola 2022.gada horoskops?

  • 1.video - Horoskops 2022: Strēlnieks, Dvīņi, Mežāzis;
  • 2.video - Horoskops 2022: Vēzis, Ūdensvīrs, Jaunava;
  • 3.video - Horoskops 2022: Lauva, Auns, Zivis;
  • 4.video - Horoskops 2022: Svari, Skorpions, Vērsis.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...