Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

No 15. jūnija vakcinētie varēs atkal izklaidēties

Vakcinētie varēs izklaidēties (Image by quanghieu_st1 from Pixabay)

Vakcinētie varēs izklaidēties (Image by quanghieu_st1 from Pixabay)

Ministru kabinets 27.maija sēdē nolēma grozīt Epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, paredzot, ka visi individuālo pakalpojumu sniedzēji, kuru darbība ir ierobežota, no 1.jūnija varēs atsākt darbu, ja būs vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19. Bet tas nav viss! No 15.jūnija cilvēki, kuri būs vakcinējušies pret Covid-19 vai to pārslimojuši, varēs piedalīties publiskos pasākumos, apmeklēt kafejnīcas, kino un teātra izrādes, koncertus, klubus un saņemt citus līdzīgus pakalpojumus, nelietojot sejas maskas un neievērojot divu metru distanci.

Izmaiņas no 1.jūnija vakcinētajiem pakalpojumu sniedzējiem

No sēdē nolemtā izriet, ka no 1.jūnija darbu varētu atsākt visi individuālo pakalpojumu sniedzēji, tātad arī skaistumkopšanas nozarē strādājošie un citi pakalpojumu sniedzēji. Ja pakalpojuma sniedzējs ir vakcinējies pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā pārslimojis šo slimību, no 1.jūnija tas drīkstēs individuāli sniegt visa veida skaistumkopšanas pakalpojumus, sporta nomas un fotopakalpojumus, kā arī saimnieciskos pakalpojumus klātienē, kas saistīti ar izklaidi un labsajūtu.

No 15.jūnija vakcinētie varēs saņemt dažādus pakalpojumus

No 15.jūnija cilvēki, kuri būs vakcinējušies pret Covid-19 vai to pārslimojuši, varēs piedalīties publiskos pasākumos, apmeklēt kafejnīcas, kino un teātra izrādes, koncertus, klubus un saņemt citus līdzīgus pakalpojumus, nelietojot sejas maskas un neievērojot divu metru distanci. Vakcinētie varēs arī apmeklēt sporta klubus, gan trenējoties individuāli, gan apmeklējot grupu nodarbības. Lai izklaides pasākumi tiktu realizēti, visiem kultūrvietu darbiniekiem būs jābūt vakcinētiem vai vīrusu pārslimojušiem un pasākumu organizatoriem būs jānodrošina kontrole, lai tajos neielaistu apmeklētājus, kas neatbilst minētajām prasībām.

Pārējiem iedzīvotājiem būs jāievēro iepriekš pieņemtās normas, un atvieglojumi tiks ieviesti, pakāpeniski uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai. Par bērniem valdība vēl lems nākošajās sēdēs.

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...