Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Olga jūsmo, cik labi Kaspars aizstāv viņas meitas

Kaspars Kambala, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Kaspars Kambala, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Bijušais pašmāju basketbolists un bokseris, tagad CBD biznesa īpašnieks Kaspars Kambala šā gada 13. aprīlī apņēma par sievu Olgu, kura pēc kāzām pieņēma viņa uzvārdu. Olgai no iepriekšējām attiecībām ir veselas trīs meitas. "STV Pirmā!" šovā "Slavenības. Bez filtra" trīs bērnu māmiņa atklāja, ka atvases ātri pieņēmušas viņas mīļoto vīrieti: "Tas notika uzreiz. Es atceros, ka viņš iegāja istabā, apgūlās gultā un vienkārši sāka runāt ar meitenēm, kaut ko stāstīt. Viņas uzreiz izkusa, jo viņš jau ir ļoti harizmātisks," stāsta Olga.

"Ja ir kaut kādi nopietni jautājumi, tad meitenes dodas tieši pie viņa, jo es jau atļauju visu. Meitenes ļoti respektē Kasparu. Kā citādāk izaudzināt manas meitenes? Viņas taču ir tik skaistas, vajag kaut kā aizsargāt. Viņš ir zvanījis arī meitas džekam un prasījis "Tā ir mana meita - tu vispār zini, cik viņai gadu?" 16. "Atkārto trīs reizes! Un pieraksti šo telefona numuru, ka tas ir zvans no zārka." Apmēram tā. Es esmu ļoti laimīga, jo mums, meitenēm, tas ir vajadzīgs - aizsargāt un aizstāvēt," smejas daiļava.

Vairāk no šova "Slavenības. Bez filtra" meklē 1188 Play!

Apskaties arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...