Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Oriģinālas idejas dāvanām, ja jubilāru nevar apsveikt klātienē!

Dāvana - makarūni, foto - Jill Wellington, Pexels

Neskatoties uz dažādiem iemesliem, kādēļ dzīvē sanāk stuācijas, kad nevar satikt cilvēku klātienē, tik un tā neviens nav apturējis dzimšanas dienas, vārda dienas un citus svētkus! Un ir taču tik ļoti patīkami, varētu teikt, arī pienācīgi apsveikt otru cilvēku svētkos! Bet kā uzdāvināt dāvanu, ja nav iespējas tikties klātienē? Lūk, oriģinālas idejas dāvanām!

1. Dāvana – žurnālu abonēšana

Žurnāla abonements ir veiksmīga dāvanas izvēle tiem, kam patīk uzzināt aktuālāko Latvijā un pasaulē. Ērti un ātri izvēlēties, apmaksāt, kā arī preses abonēšana piedāvā plašas izvēles opcijas atkarībā no lasītāja interesēm un hobijiem. Veids, kā ilgākā laika periodā sagādāt jubilāram prieku, turklāt abonēt žurnālus internetā var no jebkuras vietas.

2. Digitālā dāvana - tiešsaistes kursi un apmācības

Cilvēki, kuri vēlas attīstīt savas kompetences, atjaunot zināšanas, iegūt jaunas iemaņas, noteikti novērtēs, ja uzdāvināsi tiešsaistes kursus vai apmācības. Ideāla dāvana kolēģim, mājsaimniecēm, jauniem un aktīviem cilvēkiem. Kursu idejas ir bezgalīgas, sākot no kūku pagatavošanas, valodu, manikīra kursiem līdz pat profesionāliem interjera dizaina kursiem vai pat iPhone Photography school fotomākslas apmācībām.

3. Dāvanu grozi

Dāvanu grozi ir skaista dāvana pārim vai ģimenei, kur katram var tikt kāds kārums vai našķis, par ko priecāties. Daudzi uzņēmumi šobrīd piedāvā iespēju sakomplektēt grožus gardēžiem vai ziedu grozu abomenentus ar piegādi uz mājām reizi mēnesī, vairāku mēnešu garumā. Tirdziņos un tiešās pirkšanas grupās ir pieejami arī dāvanu grozi no vietējiem zemniekiem ar piegādi uz mājām.

4. Digitālā dāvana - mūzikas un TV abonements

Šo dāvanu noteikti var dāvināt visiem tiem, kuriem patīk rīkot kinovakarus un kas ilgojas pēc kinoteātra apmeklējuma. Jaunākās filmas, aktuālākie raidījumi - visbiežāk šāds saturs ir pieejams tikai maksas pakalpojumu sadaļā, tāpēc tā būs vērtīga dāvana tiem, kas vēlas dažādot savus vakarus pie ekrāniem. Plaša izvēle, sākot no Apple TV līdz pat lokālajiem interaktīvās televīzijas pakalpojumu sniedzējiem. Jauniešiem aktuāls būs mūzikas straumēšanas pakalpojums, piemēram, Spotify, Apple Music, Amazon Music Unlimited utt., ko var iegādāties dāvanu kartes veidā attālināti.

5. Dāvanu karte ēdiena piegādei vai vakariņas ar piegādi uz mājām

“Paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks” – šim noteikti var piekrist visi gardēži. Ja nevarat būt klāt vai iziet kopā ar labāko draugu vakariņās, sagādājiet gaumīgas vakariņas no mīļākā restorāna. Pārsteidziet jubilāru ar īpaši viņam gatavotām vakariņām, pat ja nav iespējas baudīt tās kopā!

6. Apdrošināšana, veselības polise vai pacienta karte

Uzdāvinot apdrošināšanu, veselības polisi va pat pacienta karti, izrādiet īpašas rūpes par pašu tuvāko cilvēku veselību. Sevišķi šādu dāvanu novērtēs vecāki un vecvecāki!

7. Personisks vēstījums - papīra vēstule vai video ziņojums

Šajā emocionāli grūtā laikā daudzi alkst pēc cilvēcīgā tuvuma, emocijām un lietām, kas patiesīvā palīdzētu sajusties nedaudz tuvāk viens otram. Aizsūtiet ar roku rakstītu vēstuli. Tai būs lielāks šarms un pavisam cita vērtība. Ierunājiet video apsveikumu, kurā uzdrīkstaties pateikt to, ko klātienē kautrētos sacīt.

Kādas ir digitālo dāvanu priekšrocības?

● Digitālas dāvanas neprasa lielas piepūles to meklēšanā veikalos. Pāris klikšķu un Jūs esat sarūpējis patīkamu pārsteigumu īpašam cilvēkam!

● Digitālās dāvanas ir savā ziņā universālas, bet tajā pat laikā arī ļoti personīgas un zīmīgas, jo parāda, ka dāvinātājam patiesi rūp, kādu dāvanu izvēlēties.

● Pēc digitālām dāvanām nekur nav jāiet - saņemiet tās mājās! Turklāt, šādas dāvanas nekrās putekļus garāžas kastēs, jo tām būs pavisam cita vērtība.

● Jums nav jāmaina savi plāni, lai apsveiktu kādu – nešaustiet sevi par lielo attālumu, aizņemtu darba dienu vai citiem šķēršļiem, kuru dēļ nevarat nogādāt dāvanu.

Vēl vairāk idejas attālinātajām dāvanām meklējiet vietnē www.lieliskadavana.lv!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...