Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Padomi, kā izvēlēties plus izmēra apģērbu?

Sieviete, plus izmērs, foto - Pixabay

Sieviete, plus izmērs, foto - Pixabay

Apģērba izvēle bieži vien mēdz sagādāt galvassāpes, jo sevišķi cilvēkiem ar lielu izmēru atrast piemērotu apģērbu nereti ir patiesi īsts izaicinājums. Seko padomiem, kā izvēlēties piemērotu plus izmēra apģērbu!

Izvairies no bezizmēra apģērba

Nekad nesamierinies ar bezizmēra apģērbiem. Tie slēpj Tavas pilnīgās un lieliskās formas, un padara tās neizteiksmīgas. Atrodi apģērba stilus, kas izceļ labāk tavus plusus, bet maskē tās zonas, kuras nevēlies izcelt. Apģērbi, kuri nav kvalitatīvi šūti, gandrīz vienmēr padarīs Tevi vēl lielāku, nekā patiesībā esi.

Izvairies no melnas krāsas apģērba

Melna krāsa, lai gan bieži tiek ieteikta kā slaidinoša, tomēr ne visās kombinācijās glaimo Tavai figūrai. Krāsas izvēle apģērbā ir tikpat svarīga kā piemērots stils, šūšana un vispārēja mode, kā arī nokrāsa. Ja vēlies valkāt monotona toņa apģērbus, izskati, vai kāds cits tonis tev nepiestāv labāk nekā vienkārši melns. Nepaliec par lielu, drūmu laukumu šai pasaulē, izcel savu personību! Starp citu - krāsām ir sava enerģētika, tādēļ pievērs tām uzmanību!

Novērtē savu plus izmēra ķermeni, kāds tas ir

Fakts paliek fakts, vai tev patīk vai nepatīk Tavs plus izmēra, briestošais, juteklīgais, pilnvērtīgais ķermeņa tips, tas ir jāapģērbj atbilstoši tā pašreizējai formai un izmēram. Neatkarīgi no tā, vai Tu plāno drīz zaudēt svaru vai vēlies palikt tādā pašā izmērā, pārliecinies, ka jūties pievilcīgi un krāšņi pašreizējā apģērbā un tas lieliski pieguļ. Apģērbs, kas būs pārāk apžmiegts vai arī bezveidīgi liels nebūs ne elegants, ne skaists. Piemeklē arī skaistus aksesuārus unizbaudi savu šarmu!

Nepaļaujies uz izmēra ciparu

Gandrīz ikvienam ir priekšstats par to, kāds ir viņa apģērba izmērs, taču patiesība ir tāda, ka katram apģērba dizainerim un ražotājam ir sava izmēru tabula. Uztraucies par to, kā apģērbs der un piestāv Tavam augumam, nevis par muļķīgo numuru uz etiķetes. Nevienam neinteresēs, vai būsi iespīlējusies pāris izmēru mazākā "ciparā", toties izcili piegulošu apģērbu novērtēs katrs.

Veikalā “Big Moda” atradīsi kvalitatīvu un elegantu apģērbu jebkurai dzīves situācijai gan sievietēm gan vīriešiem. Piedāvājumā uzticamu zīmolu apģērbi, sākot ar mēteļiem un beidzot ar vīriešu apakšveļu. “Big Moda” – tie ir apģērbi cilvēkiem, kuri novērtē eleganci un kvalitāti!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...