Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Padoms vīrietim - kā panākt, lai sieva savāktos izskatā un kļūtu mīļāka?

Sieva apskāvusi vīru, foto - Allef Vinicius, Unsplash

Ar gadiem laulības dzīve dod savu, viss pamazām saplok un gan sieva, gan attiecības bieži mēdz kļūt trulas, kā rezultātā, pašiem negribot, nonākam pie tā, ka sievu uztvert sākam tikai par kotlešu cepēju un pamatinstinkta apmierinātāju. Bet pat tur zūd dzirkstele un ar laiku apnīk viens un tas pats “gultā pasniegtais ēdiens”. Kā panākt, lai pēc ilgstošu attiecību noplukuma varētu raudzīties uz sievu kādreizējām acīm, kad viņa šķita iekārojama un vēlama? Kā panākt, lai sieva, pati nemanot, savāktos izskatā un kļūtu mīļāka?

Mēs, vīrieši, esam alfas

Vispirms jau nākas atzīmēt to, ka mums, īstiem vīriem, nav tā, kā lielākā daļa sieviešu riņķī klukst, ka mums svarīgi tikai gultas prieki un tīras zeķes. Jā, protams, tam ir mega liela nozīme un ir forši, ka nav pašam jāmazgā zeķes, par gultas priekiem, nemaz nerunājot – tas ir viens no primārā un neaizstājamā vīriešu pasaulē. Bet tomēr mēs no pirmsākumiem esam alfas tēviņi, kas vēlas vadīt un pasargāt, lai arī kāds pļupiks pēc dabas šāds tāds no mums mēdz būt, mums ir vismaz vēlēšanās būt par alfas tēviņiem. Un kā jau alfas tēviņam, mums rūp arī ģimene un tās vērtības, tādēļ arī mēdzam vilkt garumā un pieciest visas tās sieviešu činkstēšanas, noplukšanu acu priekšā un tamlīdzīgi. Diemžēl, lai arī kā mēs censtos uz to pievērt acis un tēlot baigi foršos un atbildīgos ģimenes večus, tur lejā manta vairs var sievu vienā brīdī neatzīt par gana pievilcīgu. Un tad nu ir vai nu baigais aplauziens pašam vai arī, nedod Dievs, sievai! Sāksies skandāli!

Bet nevar jau ņemt un vienkārši pateikt, ka ar laiku viņa noplukusi un nav iekārojama. Šķiršanās teju vai garantēta. Bet ja ir bērni, alfa nav tendēta izjaukt ģimeni, ja nu vienīgi nav ar samazgām smadzeņu vietā. Tā vietā jārīkojas gudri. Jāpanāk, lai sieva atgūst savu pievilcību, kļūst iekārojama un mīļa, un ģimene ir atkal saturīga. Un pats galvenais, jādara tā, lai viņa nesaprot, kāds ir iemesls!

Rubī fišku – sievai jābūt kā sievietei

Ne jau prieka pēc sievietes nolaižas. Kā īsts alfa vecis padomā, kurā brīdī tas sācies, saliec plauktu pa plauktam atmiņas, ja tas nepieciešams. Tad var ķerties klāt pie “sievas glābšanas” plāna. Jebkura sieviete, arī Tava sieva, vēlas būt skaista, sievišķīga un iekārojama, pat ja viņa patreiz izskatās un uzvedas kā kartupeļu maiss. Viss vienmēr ir atrisināms, tikai lupatas met plinti krūmos, kad jāķeras pie glābšanas operācijas darbiem. Neesi lupata, esi alfa!

Kad esi salicis visu pa plauktiņiem un Tavā galvā atausis laiks, brīdis vai periods - kas nu kuram, kad esi sācis ievērot pārmaiņas sievā, Tu, visticamākais, jau rubī fišku, kas ir bijis par iemeslu savas mīļotās sievietes pārvērtībām. Un gan jau nākas Tev atzīt, ka sievai ticis kaut kas par daudz kādā brīdī. Iemesli var būt vairāki, bet biežākie no tiem ir:

- Viņa ir pārņēmusies pa māju, beržot, tīrot, vācot aiz bērniem un stāvot pie plīts.

- Viss sākās, kad piedzemdēja.

- Sieva nomainīja darbu, jūtas pārgurusi.

- Viņa uzzināja par Taviem sānsoļiem.

Ja neesi tērēts, tad Tu jau saskati pamata lietas, kas to visu vieno (izņemot Tavus sānsoļus) – pie vainas Tavas sievas pārvērtībām ir nogurums. Būtībā sieviete ir kā ātrumkārbas kloķis – jo vairāk tā tiek raustīta un nodarbināta, jo ātrāk nobrūk ātrumkārba. Ķeries vērsim pie ragiem un risini problēmu! Tu savā laikā iemīlējies sievietē, nevis mājkalpotājā vai pavārē un tamlīdzīgi, bet, ja laika gaitā viņa ir kļuvusi no sievietes par verdzeni, tā ir Tava izvēle, kuru no tām lomām gribi redzēt sev blakus. Ja gribi, lai viņa atkal kļūst par sievieti, sakod zobus un atvadies no citas viņai piešķirtās lomas.

“Sievas glābšanas” plāns:

Pirmkārt, esi īsts vecis un atzīsti to, ka pie sievas noplukšanas daļēji esi vainīgs Tu pats. Tad arī vieglāk uz šo visu raudzīsies. Bet loģiski, ja Tava sieva pa dienu strādā, vakarā berž māju un gatavo ēst, bet pa nakti vēl viņai Tev “jāiedod”, lai vai cik izturīga viņa bija sākumā, ar laiku šis režīms noved pie sievas izdegšanas. Problēma ir tā, ka, iespējams, paspēji pierast pie tā, ka viņa ir laba saimniece, māte un sieva vienlaicīgi. Bet esi reāls – visu kopā vienai sievietei nepavilkt ilgstoši. Tādēļ Tev kaut kur jāpieslēdzas, ja vēl līdz šim neesi to paspējis izdarīt. Iespējams, ka turpmākie padomi ne visi attieksies uz Tevi. Tas ir tikai apsveicami, ja kaut ko no tā piekop ikdienā, tomēr, šeku reku - ievērojami daži zelta likumi:

“Sieviete mīl ar ausīm”

Vai esi dzirdējis, ka sievietes izskatā manāms tieši iekšējais stāvoklis? Ja viņa pārstāj justies aplidota un novērtēta, tad sāk arī attiecīgi izskatīties, sagumst, sašļūk un tā tālāk. Izsaki viņai kādu komplimentu, pat ja Tev tas nāk pār lūpām kā meli tajā brīdī. Tas ir pirmais solis “sievas glābšanā”. Viņa iekšēji uzreiz atplauks, pat ja neizrādīs.

“Sievietes vērtē vīriešus pēc attieksmes”

Aizmirsi pateikt “paldies” un “lūdzu”? Mīnuss Tavā lauciņā! Esi pieklājīgs ne tikai ar vārdiem, bet arī iemācies kādu sen aizmirstu senču pieklājības izpausmi. Piemēram, palaid sievu pirmo pa durvīm. Pieklājību sievietes uztver kā glanci! Arī tas viņai liks justies pacilātākai.

“Sievietēm vajag brīdi sev”

Kā visiem, arī sievietēm vajag atelpas brīdi no visa. Ja gribi, lai viņa sakopjas, izbrīvējiet ģimenē tam laiku. Viņa ļoti labprāt aizietu savākt nagus un patrītu mēli pie manikīres, uzzinātu visu ko jaunu un pie reizes nokrāsotu matus pie frizieres, izliktu sakrātās ikdienas dusmas kliedzot, it kā dēļ sāpīgās vaksācijas (turklāt, Tu novērtēsi viņas gludās kājas un ne tikai), relaksētos masāžā un tā tālāk. Bet bieži tieši laika trūkuma dēļ sieva Tevi mājās sagaida ar neizplūkātām uzacīm un skābu seju. Tā vietā, lai viņai pārmestu, alfa parūpēsies par to, lai viņa savācas. Pat, ja viņai ir atrunas, ka nav laiks, nekur Tava sieva neliksies, ja iespiedīsi viņai rokā jau sagādātu pierakstu pie kāda skaistuma speciālista. Bet nepasniedz to tā, it kā tas būtu mājiens, ka viss ir “dziļā grāvī”. Pasaki kaut ko salkanu, piemēram, ka Tavuprāt viņa ir pelnījusi sev tās 2 stundas bez Tevis un bērniem vai arī to, ka viņai piestāvētu sarkani nagi vai jauns matu griezums, par kuru viņa sen sapņojusi. Nošausi 2 zaķus ar vienu šāvienu – palutināsi sievu ar komplimentu vai citu tekstu, ko viņas sievišķīgā būtība alkst dzirdēt, kā arī panāksi, ka viņa tiek pie sava izskata uzlabojumiem. Arī dāvanu karti veikalā vari viņai sagādāt laicīgi, bet arī tad rīkojies gudri – kā māte un sieva, viņa var to iztērēt citām vajadzībām – bērniem vai uz Tevi pašu. Tāpēc labākā izvēle būs kāda tieši sieviešu apģērba veikala dāvanu karte, lai nav citas izvēles, kā tikai sagādāt sev kaut ko. Aizies, iepirksies, pabūs ar sevi vai draudzenēm, vai dodies līdzi un palīdzi izvēlēties sievai kaut ko, kas patiks arī Tev, jebkurā gadījumā, arī šis ir lielisks veids, kā sievai veltīt brīdi sev.

“Gultā viņām arī vajag pārmaiņas”

Ne jau tikai večiem apnīk viens un tas pats. Arī sievietēm paliek garlaicīgi no rutīnas! Bet tā atšķirība ir tāda, ka sievietes, kā jau “pieklājīgās” būtnes par to skaļi nerunā un bieži kaunas pat saviem vīriešiem atzīt, ka grib pamēģināt ko jaunu. Esi cilvēks! Runā ar savu sievu! Bet nebliez kā ar pātagu pa seju, ka Tu sapņo par visu Kamasutras maratonu gultā, uz galda, aiz televizora, ar kaimiņieni utt. Par kaimiņieni labāk vispār klusē vēl turpmākās 5 nākamās dzīvēs, ja negribi ar ķieģeli pa pieri. Izvelc info pamazām, pieklusināti, nu, paflirtē ar viņu. Pavilksies!

“Ved sievu randiņā!”

Lai cik salkani un truli, iespējams, Tev tas neizklausītos, Tava sieva uzreiz atplauks, ja aizvedīsi viņu randiņā un liksi viņai atcerēties Jūsu sākotnējo tikšanās periodu, pavadot divatā kopīgus mirkļus. Vislabāk tas darbosies tad, ja viņu aizvedīsi tiešām randiņā, nevis uz Hesīti pielikties ar burgeriem un pa ceļam uz ātro ēstuvi vēl izrunājot visas darba problēmas un par to, cik bērniem šodien bija grūta diena, jo skolā tika pasniegta kāpostu zupa, kas viņiem tik ļoti riebjas. Nē, tas būs galīgi garām! Šis nestrādās! Esi vīrietis – sarunā ar sievu nevis iziet no mājas kopā, bet sagaidi kaut pie kāpņu telpas ar ziediem rokās, aizved pastaigāt pa parku, uz restorānu, kaut kur. Bet ņem vērā divus ieteikumus! Pirmkārt, neejat tur, kur ejat ikdienā. Izvēlies vai nu jaunības vietu vai arī ko jaunu. Otrkārt, visas tizlās ikdienišķās sarunas atmet malā. Nerunā par darbu, bērniem un to, ka rīt gribi vakariņās kotletes. Ja mani, ka sieva aiziet uz ikdienišķām ģimenes tēmām, pamazām un nemanot ievirzi viņu citās tēmās. Lai atpūšas galva gan viņai, gan Tev no ģimenes rutīnas sarunām.

Kad visam šim būsi izgājis cauri, tad redzēsi, ka sieva atplauks. Jau sākot ar kādu komplimentu, beidzot izspiedīsi no viņas dzirksteli acīs. Sev veltot laiku, viņa sakopsies, savāksies, būs pašai prieks par sevi un Tev būs prieks. Atpūtusies sieviete izskatās labi un jūtas labi, kas arī ir atslēga tam, ka viņa ir iekārojama. Randiņi palīdzēs atgūt dzirksti un kas zina, iespējams, Jūs no jauna viens uz otru skatīsieties kā tikko iepazinušies! Un sieva nemanot vai diezgan pamanot atkaļ sajutīsies sievišķīga un arī kļūs mīļāka un maigāka, kā jau sieviete! Turklāt, nav jau viņas muļķes, sapratīs tik un tā, ka arī Tu kā vīrs centies uzlabot attiecības, līdz ar to kā sieva to ļoti novērtēs!

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...