Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Pārcelšanās pašu spēkiem vai iesaistot profesionālu servisu – argumenti “par” un “pret”

Pārcelšanās, Photo by Anastasia Shuraeva from Pexels

Pārcelšanās, Photo by Anastasia Shuraeva from Pexels

Pārcelšanās, dzīves vietas maiņa pat vienas valsts un pilsētas ietveros vienmēr ir saistīta zināmu stresu. Ir jāatbild uz tik daudziem jautājumiem, jāparūpējas par tūkstoš un vienu lietu – sākot no lielgabarīta mēbelēm, līdz pat mājdzīvniekiem un vecmāmiņas porcelāna tasītēm.

Runājot par pašu pārcelšanās procesu, būtiskākais jautājums, kas jāizlemj jau pašā sākumā ir – organizēt pārcelšanos pašu spēkiem un piesaistot draugus un radus, vai arī uzticēt šo komplicēto operāciju profesionāliem pārcelšanās pakalpojumu sniedzējiem.

Pārcelšanās pašu spēkiem – ekonomiskāka, bet vai vienmēr efektīvāka?

Galvenā motivācija atrotīt piedurknes un pašiem ķerties pie darbietilpīgā iedzīves šķirošanas, pakošanas, pārnešanas un pārvešanas procesa, protams, ir vēlme to īstenot pēc iespējas ekonomiskāk. Galu galā, dzīves uzsākšanai jaunās mājās jau tāpat visdrīzāk būs nepieciešami papildus līdzekļi, tad kāpēc gan neieguldīt nedaudz laika un piepūles, lai ietaupītu vismaz pašā pārcelšanās procesā ?

Šādai pieejai ir gan savi plusi, gan mīnusi. Jauniem cilvēkiem ar ierobežotiem līdzekļiem, kuri varbūt vēl nav atraduši savu “īsto” mājvietu un ik pa laikam maina īrētos dzīvokļus, un nav “apauguši” ar dižu mantu bagāžu, šis variants šķiet visnotaļ loģisks un atbalstāms.

Pavisam citi argumenti jau būs ģimenes cilvēkiem, kvalificētiem profesionāļiem vai uzņēmējiem, kuriem “laiks ir nauda”, un kuriem savas brīvās stundas nepieciešamas, lai kvalitatīvi atpūstos, atgūtu spēkus jauniem uzdevumiem, nevis staipītu pa trepēm kastes un lauzītu galvu par mantu loģistikas niansēm un iespējamām ķibelēm. Viņiem pilnīgi loģiska izvēle būs uzticēt mājas vai biroja pārcelšanu pieredzējušiem profesionāļiem, kas to izdarīs daudz veiksmīgāk.

Profesionāls pakalpojumu sniedzējs būs padomājis par visu

FF International Movers, personisko un biroja mantu pārcelšanas eksperts ar 20 gadu pieredzi Latvijas un starptautiskajā tirgū, ir pārliecināti, ka, pērkot pārcelšanās pakalpojumu no profesionāla servisa, klienti patiesībā maksā par savām ērtībām, drošību, sirdsmieru un, pats galvenais – pakalpojumu sniedzēja īpaši rūpīgo attieksmi.

Profesionāls pārcelšanās pakalpojumu sniedzējs visu procesu paveiks daudz ātrāk un efektīvāk, jo gluži vienkārši – tas ir viņu darbs, viņu ikdiena, gadiem slīpētas prasmes un īpašie knifi.

Argumenti par labu profesionāla, uzticama pārcelšanās servisa izvēlei:

  • Tas jūs atbrīvos no visa pārvākšanās sagatavošanās, organizācijas un veikšanas procesa, bet tai pat laikā jūs šo procesu varēsit jebkurā brīdī kontrolēt.
  • Pārcelšanās pakalpojumu izmaksas ir samērīgas un pielāgojamas reālajai klienta situācijai, vajadzībām. Galu galā, ja sarēķina savu un palīgu patērēto laiku, automašīnas īres izmaksas un pārvērš to visu materiālajā izteiksmē, tad profesionāļu pakalpojumi noteikti izrādīsies daudz efektīvāki.
  • Servisa darbinieki ir eksperti visdažādāko mantu iepakošanas jautājumos, un viņiem ir pieejams viss nepieciešamo iepakojuma materiālu klāsts. Varat būt droši, veiksmīgi un neskartā veidā galā nonāks gan klavieres, gan vērtīgi mākslas darbi, vistrauslākās servīzes, un, ja būs tāds uzdevums, arī papagailim nenokritīs ne spalviņa.
  • Ja nejūtaties ērti par to, ka sveši cilvēki aiztiek jūsu personiskās lietas, arī šajā situācijā ir risinājums - servisa darbinieki piegādās jums vispiemērotākās kastes un iepakojuma materiālus, un atbrauks pakaļ jau sapakotām lietām.

FF International Movers pakalpojumu klāstam nav limitu - viss ir atkarīgs no klienta vēlmēm un iespējām - nepieciešamības gadījumā iespējams nodrošināt tranzīta noliktavas pakalpojumus, mājdzīvnieku, automašīnu, laivu, kuteru, motociklu transportēšanu un vēl daudz ko citu.

Ietaupītais laiks, līdzekļi un nervi jums noderēs daudz labākām lietām!


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...