Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Cik maksā pārcelšanās pakalpojumi? Un kas ietekmē to cenu?

Photo by Erda Estremera on Unsplash

Photo by Erda Estremera on Unsplash

Pārcelšanās ir pakalpojums, kuru vērts uzticēt profesionāļiem, jo, cenšoties ietaupīt uz pārcelšanās rēķina, var tikt zaudēts miers un sabojāta veselība. Pārvākšanās serviss “FF International Movers” uzsver, ka gan pārcelšanās pakalpojumi, gan noliktavas pakalpojumi pieprasa individuālu pieeju katram klientam un katram gadījumam. Tieši tādēļ kvalitatīva pakalpojuma cena nevar būt fiksēta pirms katra klienta vajadzību izvērtēšanas, jo pārcelšanās cenu ietekmē vairāki faktori.

Tas, cik ātri nepieciešama pārvākšanās

Kā skaidro “FF International Movers” pārcelšanās eksperti, katram pakalpojumam viņi piedāvā divas dažādas cenas. Pārcelšanās serviss vienmēr ir gatavs reaģēt uz klienta vajadzībām uzreiz, ja ir nepieciešams pārcelties pēc iespējas ātrāk. Šāda akūta nepieciešamība gan izmaksās klientam dārgāk. Savukārt rūpīgi pārdomāts un abām pusēm ērtākajā veidā izplānots pakalpojums noteikti būs klientam finansiāli izdevīgāks risinājums. Pārcelšanās ir jāplāno, pirms to veikt, un steidzīgai lēmumu pieņemšanai ir tieša ietekme uz pakalpojuma izmaksām.

Darba kvalitāte, nevis darba laiks

Pārcelšanās pakalpojumu cenas, kas norādītas stundās, nav īsti objektīvas, saka profesionāļi. Klientam var šķist, ka viņa mantas var tikt sapakotas un transportētas pāris stundu laikā. Pārvākšanās servisa ekspertam par to pašu darba apjomu var rasties cits viedoklis, jo viņš, iespējams, pamanīs detaļas, kuru transportēšana prasīs lielāku rūpību un vairāk laika, piemēram, tehniku, traukus vai interjera priekšmetus. Tāpat arī maršruts starp veco atrašanās vietu un galamērķi tiek katrā gadījumā aprēķināts atsevišķi, atkarībā no diennakts laika un satiksmes intensitātes, lai ceļā pavadītu iespējami maz laika.

Darba apjoms

Lai nodrošinātu abām pusēm ērtu un pieņemamu komunikāciju par pakalpojuma cenu, “FF International Movers” iesaka klientam nofotografēt un atsūtīt bildes no pārceļamā objekta. Tādā veidā tiks novērsti pārpratumi un atvieglota vienošanās par pakalpojuma maksu. Visprecīzāk par veicamo darbu un tā cenu varēs vienoties tad, ja servisa pārstāvjiem būs nodrošināta iespēja pašiem apmeklēt klientu, lai klātienē novērtētu paredzamo darba apjomu un piedāvājamo risinājumu klāstu.

Izvēlētais materiāls

Profesionālie pārvākšanās servisi neizmanto parastās, universālās kartona kastes, kas pieejamas būvdarbu preču veikalos. Tā vietā, lai riskētu ar klienta īpašumu, pārcelšanās profesionāļi izmanto specializētu, daudzveidīgu un tieši pārcelšanās procesam paredzētu iepakojumu un iepakojuma materiālus. Šāda pieeja nozīmē godprātīgu un rūpīgu attieksmi pret jebkurām klienta mantām.

Citi nepieciešamie pakalpojumi

Pārcelšanās gadījumi ir dažādi, un dažkārt ir nepieciešami noliktavu pakalpojumi mantu īslaicīgai vai ilglaicīgai uzglabāšanai. Tā kā “FF International Movers” veic arī pārcelšanos no jebkuras pasaules valsts uz jebkuru citu valsti, piedāvājumā ir arī mantu apdrošināšana ārzemēs, uz kurām tiek izceļots. Pirms pārcelšanās pakalpojuma sniegšanas, klients tiek nodrošināts ar bezmaksas konsultāciju un tāmi par visām pārvākšanās procesa iespējām. Šī pieeja garantē to, ka, uzklausot profesionāļu padomu par gaidāmo pārcelšanos, klients rezultātā būs tikai ieguvējs.