Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kas labāk derēs privātmājai? Metāla, štaketa vai dabiskā koka žogs?

pixabay.com

pixabay.com

Žogs privātmājai ir būtisks gan no drošības, gan arī no vizuālā noformējuma viedokļa. Bet kā izvēlēties žogu, lai tas ne tikai pildītu abas iepriekš minētās funkcijas, bet arī kalpotu ilgi, praktiski un kvalitatīvi?

Metāla žogi – viena no cilvēku iecienītākajām izvēlēm. Metāla žogiem, sētām un nožogojumiem ir ļoti ilgs kalpošanas mūžs, tāpat arī tie garantē augstus drošības standartus. Izvēloties metāla žogu pastāv arī ļoti plašas dizaina iespējas.

Štaketa žogi ‘’ Aluzinc’’ – materiāls ‘’ Aluzinc’’ ir 55 % alumīnija, 43,4 % cinka un 1, 6% silīcija sakausējums. Eksperti atklāj, ka šāds sastāvs žogiem nodrošina augstas pretkorozijas īpašības, aizsardzību pret mitrumu un izturību. Šī materiāla žogu tirgotājs ‘’ BalkanCom’’ ‘’ Aluzinc’’ materiāla žogiem piedāvā plašu krāsu gammu, kā arī balstoties uz klientu vēlmēm izgatavo dažādus elementus, arī netipisku izmēru.

Dabiskā koka žogikoka žogi aizvien vēl ir ļoti populāra izvēle. No koka veidoti žogi harmoniski iederēsies jebkura stila arhitektūrā, kā arī viegli un harmoniski saderēs kopā ar citiem materiāliem. Izvēloties dabiskā koka žogus, tie būs pieejami ļoti plašā krāsu gammā. Tāpat arī šī izvēle ļaus izveidot individuālu un pat ļoti specifisku dizainu. Ir pieejami dažādu veidu koka žogi :

- Štaketa ( kad dēļi tiek nostiprināti ar spraugām)

- Vienlaidu ( koka dēļi tiek nostiprināti bez spraugām)

- Šaha veida( dēļi izvietoti no abām pusēm, šaha secībā)

- Eglītes veida( šajā gadījumā Štakets tiek horizontāli montēts, nelielā leņķī’’

SIA ‘’ BalkanCom’’ šiem žogiem piedāvā standarta izmēra 1350x2830 paneļus vai arī izgatavotavo tos pēc individuāla pasūtījuma. Arī metāla un štaketa žogiem pieejami gan standarta, gan personalizēti risinājumi.


pixabay.com

pixabay.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas