Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Praktiski padomi mēbeļu demontāžai, montāžai un mantu iepakošanai pārvākšanās procesā.

Mantu pārvešana, foto - Unsplash

Mantu pārvešana, foto - Unsplash

Pārvākšanās ir vienlaicīgi gan aizraujošs, gan nogurdinošs process. No vienas puses tas ir kā solis kaut kam jaunam, no otras puses – tas prasa laika, spēka un pacietības ieguldījumu. Grūtākais un laikietilpīgākais ir mēbeļu demontāža un montāža šajā procesā, arī mantu iepakošana var izraisīt prāta vētru.

Padomi mēbeļu demontāžai un montāžai

Katras mēbeles skrūves un citas savienojuma detaļas var atšķirties, tādēļ pārbaudi pirms demontāžas, kāda veida instrumenti Tev būs nepieciešami un sagatavo tos.

Gan pa kādai skrūvei, gan tapiņai mēdz mistiski izgaist pārvākšanās procesā, tādēļ sagatavo kastītes vai maisiņus, kur ievietos mazās savienojumu detaļas, lai montējot atpakaļ mēbeli, nerodas liekas problēmas un skraidīšana pa veikaliem, meklējot jaunu un piemērotu savienojuma detaļu.

Jo vairāk detaļas mēbelei, jo grūtāk montāžas laikā atcerēties, kurai kur ir īstā vieta. Vēl jo vairāk šo apgrūtina, ja jāmontē vairākas mēbeles. Uztaisi mēbeles skici ar mēbeli un veic atzīmes uz mēbeles detaļām. Ja Tev šķiet, ka tā ir māžošanās, tad, tici man, tas Tev daudz vairāk atvieglos darbu. Tev nav jāatzīmē katra skrūve.

Lai mazinātu mēbeles sabojāšanu tās demontāžas laikā, esi piesardzīgs ar redzamās daļas novietošanu uz grīdas vai atstutēšanu pret kādu priekšmetu. Glancēta virsma var viegli saskrāpēties, tādēļ ņem talkā segu, ko paklāt zem glancētām detaļām.

Lai kompakti un bez bojājumiem pārvestu detaļas, ietin tās iepakojuma plēvē! Vari izmantot arī palagus un segas, tomēr plēve būs daudz saturīgāka, neslīd un ir ērti uztinama.

Neaizmirsti par palīgu! Tev noteikti noderēs vēl palīdzīgas rokas gan mēbeļu demontēšanā, montēšanā, gan nešanā! Lai ietaupītu savu laiku un spēku, izmanto pārvākšanās servisa pakalpojumus.

Atrodi mēbeļu pārvešanai piemērotu transportlīdzekli! Ņem vērā, ka ne tikai mēbeļu detaļu izmērs ir noteicošs, bet arī smagums, kas parasti nešķiet tik liels, nesot mēbeles pa daļām, tomēr kopumā mēdz būt gana par smagu automašīnai.

Padomi mantu iepakošanai

Nodrošinies ar kastēm un līmlenti, ar ko tās aiztaisīt! Kastes var iegādāties jaunas vai arī, domājot zaļi, izmantot lielveikalos pieejamās kastes, kuras bieži vien atdod par velti.

Organizē un šķiro lietas, atbrīvojies no liekā. Tu pat neticēsi, cik daudz var izrādīties lieks! Tas manāmi ietaupīs svaru un vietu.

Atzīmē uz kastēm atslēgvārdus saturam. Kad lietas būs jāizkrāmē, tad ļoti noderīgi būs zināt, kas ir katrā kastē.

Saliec sev nepieciešamākās lietas vienā atsevišķā kastē vai somā, kuru arī neaizmirsti atzīmēt. Ja kāda no lietām Tev būs pēkšņi nepieciešama, ietaupīsi laiku un nervus, nepārmeklējot katru kasti.

Pārvākšanās serviss Tavām ērtībām nodrošinās vieglu un organizētu pārvākšanos – mantu iepakošanu, mēbeļu demontāžu, pārvešanu un mēbeļu montāžu.

Mantu pārvešana, foto - Unsplash

Mantu pārvešana, foto - Unsplash

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas