Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Pastaiga Lēdurgas Dendroparkā

Lēdurgas Dentroparks, pastaiga. Foto: Ēriksons TV ekrānšāviņš

Lēdurgas Dentroparks, pastaiga. Foto: Ēriksons TV ekrānšāviņš

Ja ir vēlme izstaigāties dabā, vērojot dažādu augu daudzveidību, atgūt enerģiju un vienlaikus uzlabot savu fizisko formu, kā arī lieliski pavadīt laiku ar ģimeni – iesakām paviesoties Vidzemē, Lēdurgas dendroloģiskajā parkā.

Parks ir labiekārtots, ar plašiem grantētiem celiņiem, pa ceļam ir neskaitāmi augi ar informatīvajām norādēm un plašākiem skaidrojumiem – pa laikam apstājamies, lai papildinātu savas zināšanas par dabu. Šai parkā ir neskaitāmas dārza pērles – dažādi koki, pavasarī krokusu krāsainās galviņas spraucas no zemes, šeit ir valrieksu audze, kļavu audze, hortenziju pļava, kukaiņu viesnīca, rododendru dārzs un pat horoskopa koku aplis! Tā vien liekas, ka šeit jāatgriežas atkal un atkal, jo dendroparks un tā košumi mainās.

Turklāt tagad parks ir izgaismots arī ar laternām, kas dod iespēju pabaudīt tā krāšņumu arī vēlākās vakara stundās, kad ārā jau sāk krēslot. Parks atvērts no aprīlim līdz oktobra beigām, tādēļ šis ir lielisks maršruts arī Tavai rudens pastaigai.

Bērnus priecē un izklaidē dažādas koka figūriņas, kuru šeit ir ne mazums – te mūs sagaida smaidīgi un izteiksmīgi koka rūķi, lāču ģimenīte, dīķa malā koka vardulēns sēd, kaut kur gaudo koka vilks un bebrēns gatavojas gāzt jaunu bērziņu, kā arī daudzi citi. Milzīgas šūpoles uzreiz liek iztēloties to, cik lietderīgi šeit būtu bijis atrasties lieldienās – tad gan visa vasara būtu odu droša, taču katram gadījumam ļaujamies vējam arī vasaras izskaņā.

Parkā atrodamas arī burvīgas piknika vietas, labiekārtotas un piemērotas ugunskura kuršanai. Taka ir piemērota kājāmgājējiem un riteņbraucējiem. Motorizēti transportlīdzekļi nav atļauti.

Izlasi arī:

Meklē idejas atpūtai Vidzemē un esi gatavs ieteikt, ko apskatīt, kur paēst un nakšņot - PIESEKO Facebook grupai Apceļo Vidzemi!Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...