Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Piesakies “Vakariņš ar savējiem” un dodies ciemos pie slavenībām

Roberto Meloni, "Vakariņš ar savējiem", foto: 360TV

Vai esi kādreiz vēlējies satikties ar atraktīvo TV personību un dziedātāju Roberto Meloni? Varbūt Tavs sapnis ir pavakariņot kopā ar aktrisi Regīnu Devīti vai izaicināt uz basketbola maču olimpisko čempionu Kārli Lasmani? Kanāls 360TV piesaka jaunu, izklaidējošu pašmāju šovu “Vakariņš ar savējiem,” kurā būs iespēja ne tikai uzņemt pie sevis ciemos iemīļotākās pašmāju slavenības, bet arī pašam doties pie viņiem ciemos un uzzināt, kā dzīvo un cik meistarīgi viesus prot uzņemt populāri aktieri, mūziķi, TV personības un sportisti.

Jaunais šovs “Vakariņš ar savējiem” pie skatītājiem nonāks jau pēc Jaunā gada, taču šobrīd ikvienam ir iespēja pieteikt savu dalību tajā, lai jau pavisam drīz izklaidētos neaizmirstamā burziņā kopā ar iemīļotajām slavenībām. Tu esi lielisks pavārs un māki sarīkot svētkus ikvienam ciemiņam? Jau sen esi gribējis “uzsist klaču” ar savu mīļāko dziedātāju, aktieri vai sportistu? Šī ir tava lielā iespēja! Dodies uz Brivdienas.tv, aizpildi anketu un meties Jaunā gada piedzīvojumā kopā ar savējiem. Ja tieši Tu izrādīsies īsts meistars viesu izklaidēšanā, slavenības sarīkos grandiozus svētkus savās mājās tieši Tev!

Projektam aicināti pieteikties dalībnieki, kuri ir gana drosmīgi un atraktīvi, lai pie sevis mājās uzņemtu slavenības un pārsteigtu viņus ne tikai ar gardu maltīti, bet arī neaizmirstamu ballīti. Priekšroka tiks dota dalībniekiem, kuri labāko viesību radīšanā būs gatavi iesaistīt visu ģimeni!

Kamēr gaidi 360TV jaunā šova "Vakariņš ar savējiem" pirmizrādi, iemet aci 1188 Play - tur online pieejami visi populārākie 360TV un STV Pirmā! šovi -"Ģimene burkā," "Ķibeles mūsmājās," "Slavenības. Bez filtra" un citi.

Ieskaties arī šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...