Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Piknika joki un ļoti jautras idejas, kā negarlaikoties

Anekdotes par pikniku

Anekdotes par pikniku

- Nē, mīļā, zāle nemaz nav mitra. Tu vienkārši sēdēji kartupeļu salātos ar majonēzi.


- Un šeit ir papildus garnējums jūsu kūkai, - vārna sacīja, lidojot virs piknika.


Nav skaidrs, kāpēc meža aizdedzināšanai pietiek ar vienu sērkociņu, taču, lai iekurtu nelielu ugunskuru, jāiztērē puse kastes?


Apdomīgs piknikotājs uz pikniku paņems ne tikai kurināmo parasto ogli, bet arī aktīvo ogli…


Vai Tu patiešām esi vegāns vai arī vienkārši nekad neesi baudījis labu šašliku?


-Kāpēc tu vēdini grilu, kad cep gaļu? Vai domā, ka tā labāk aizdegsies ogles?

-Nē, es vienkārši ceru, ka kaimiņi aizrīsies ar siekalām….


Tikai suņi ēd gaļu bez alus….


Labākās piknika spēles, ko visi zina:

  • Aizraujošā spēle “Gruzdētāji un baudītāji” tiek spēlēta gandrīz ikvienā piknikā: Viens no spēlētājiem pilnā skaļumā ieslēdz mūziku un atver savas automašīnas durvis. Pārējie spēles dalībnieki ir sadalīti divās komandās: viena izklaidējas mūzikas pavadībā, bet otra komanda “cepjas”. Parasti uzvar pirmā komanda.
  • Piknika spēle “Ģimenes karalis”. Kamēr vīrieši cep šašliku, sievietēm ir jāspēlē kartupeļu mizošana, salātu griešana un bērnu izklaidēšana. No rīta viņām jāsavāc visi trauki, apkārt gulošie vīrieši un citi atkritumi.
  • Šašliku spēle – spēlei nepieciešami vairāki dalībnieki. Šašlika cepjamie iesmi - par vienu mazāk nekā dalībnieku skaits. Sākumā jācepj šašliks, tad spēles vadītājs izdala gatavos šašlikus katram pa iesmam. Kuram nepietiek, tas zaudētājs.
  • Lielais badmintbols – šai jautrajai spēlei nepieciešamas badmintona raketes un futbola bumba, Noteikumi ir tādi paši kā tenisam, tikai tīkla vietā starp spēlētājiem stāv kāds iereibis dalībnieks. Viņš šajā spēlē parasti pilda gan tīkla, gan arī tiesneša lomu.
  • Lekšana pār sētu. Kā zināt, lekšana pār uguni ir ļoti bīstama, bet lekt pāri sētai – daudz drošāka un patīkamāka nodarbe.


Meitene steigā gatavojas piknikam. Samet visu somā un skrien uz autobusu. Iekāpusi autobusā, drošības pēc viņa iebāž somā roku un pārliecinās, vai visu paņēmusi… Olas ir… Desa ir… siltā šalle ir…. Pēkšņi blakus stāvošais vīrietis ierunājas: - Jaunkundz, vai Jūs, lūdzu, vaŗetu izvilkt roku no manām biksēm? Es nākamajā pieturā izkāpju…


- Kāpām kalnos, gribējām uzrīkot pikniku, bet nekādi neizdevās iekurt uguni

- Nu, droši vien augstu uzkāpāt un skābekļa bija par maz…

- Vai tu re, kur gudrs cilvēks! A pārējie man tikai saka… Malkas nav, malkas nav…


- Ēdiet, ēdiet šašliku! Tas ir no vislabākā sivēna - vēl vakar jautri rēja pagalmā…


Lasi arī citas jautras anekdotes!

Piknikam noderēs arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...