Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Pret tīņu dumpīgumu ar vecāku viedumu - psiholoģes padomi audzināšanā

Inga Bērziņa, 1188 Play ekrānšāviņš

Inga Bērziņa, 1188 Play ekrānšāviņš

Pusaudža vecums ir pārejas posms gan bērnam, gan mammai, un tas var nebūt viegls – raidījumā “Māmiņu klubs” skaidro psiholoģe Inga Bērziņa. Liekas, vēl nupat klēpī rāpās mīlīgs četrgadnieks, bet nu jau mājās ir spurains tīnis, kas runā pretim un ģimenes fotogrāfijā demonstratīvi pagriež muguru.

“Mēs visi zinām, ka pusaudži spēj būt ārkārtīgi nežēlīgi un pateikt vecākiem lietas, kas ļoti sāpina. Tas, ko es šajā brīdī iesaku mammām ir – esiet gudrākas, viedākas, nobriedušākas. Nekļūstiet par otru tīni, kas nu dos pretī no visa spēka. Šis tiešām ir pārejas posms – pēc kāda laika būs atpakaļ jūsu “normālais” bērns. Taču, ja šajā brīdī jūs kā vecāki būsit zaudējuši ar savu atvasi kontaktu, to atjaunot būs grūti.”

Kādus padomus psiholoģe sniedz vecākiem šī izaicinošā posma pārvarēšanā, un kādas atziņas guvusi audzinot savas piecas atvases – uzzināsit, noskatoties šo vērtīgo video!

Skatieties arī:

Vai dēli un meitas būtu jāaudzina atšķirīgi ?

Kā vieglāk palaist bērnu patstāvīgā dzīvē ?

Ieteikumi, kā plānot ceļojumu kopā ar bērniem

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...