Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Privātmāja Pierīgā – īrēt vai pirkt?

SIA "C - Jaunsiši"

Dzīvē reiz pienāk brīdis, kad jādomā par pastāvīgu mājokli, kas būtu piemērots dzīvošanai ar bērniem. Lai bērni augtu veselīgi un kustīgi, daudzi izvēlas apmesties piepilsētā, turklāt privātmājā, nevis dzīvoklī. Ja darbs un skola atrodas Rīgā, taču brīvdienās nav vēlmes uzturēties pilsētas centrā, bet gan tuvāk dabai, tad risinājums ir dzīve Pierīgā. Kā izvēlēties mājvietu ģimenei ar bērniem? Privātmāju ciemats “Jaunsiši” pie Ulbrokas, piedāvā šādus variantus nekustamā īpašuma iegādei ģimenēm:

Privātmājas īre ilgtermiņā

Ne visi ir gatavi saistīt savu dzīvi ar vienu dzīvesvietu uz mūžu, tomēr gribas dzīvot savā privātmājā, nevis dzīvoklī. Tādā gadījumā ideāls risinājums ir īrēt privātmāju ģimeņu māju ciematā, kur viss ir nodrošināts harmoniskai dzīvei prom no pilsētas: gan kārtība, gan funkcionāli bērnu rotaļu laukumi, gan svaigs gaiss un daba, un pat ēdiena piegāde sadarbībā ar iecienītākajiem restorāniem!

Mājas īre ar izpirkuma tiesībām

Īrējot nekustamo īpašumu ar izpirkuma tiesībām, pastāv iespēja pakāpeniski izpirkt šo īpašumu, kamēr tas tiek īrēts. Princips ir līdzīgs, kā pērkot uz nomaksu – iegādātās mājas cenu apmaksā katru mēnesi, to jau lietojot.

Privātmājas pirkšana

Bez šaubām, ja līdzekļi atļauj un izraudzītā dzīvesvieta patiešām apmierina visas vēlmes un vajadzības, šo pašu ērto un patīkamo privātmāju iespējams arī pirkt un būt drošam, ka tavai ģimenei būs pastāvīgas mājas drošā un skaistā apkaimē vienmēr!

Izvēloties jebkuru no šiem nekustamā īpašuma iegādes modeļiem, ģimene, kas izvēlas apmesties uz dzīvi ciematā “Jaunsiši”, šeit dzīvojot, saņems šādas priekšrocības:

  • iegādātā īpašuma pārvaldība un apsaimniekošana
  • sabiedrības kārtības nodrošināšana, ko veic ciemata un novada pašvaldība
  • ekonomiska un mūsdienīga privātmāja ilgtermiņa dzīvošanai
  • 25 minūšu brauciena attālums līdz Rīgas centram
  • svaigs gaiss, meži un pļavas visapkārt ciematam
  • daudzfunkcionāls, kvalitatīvs un nožogots rotaļu laukums
  • ēdiena piegāde uz mājām, ko veic “C-Jaunsiši” sadarbības partneri Tokyocity.lv, Takeout.lv, Erebuni un Vairāk Saules
  • miers un drošība par dzīvesvietu, kurā augt veselīgām un aktīvām ģimenēm!