Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Raimonds Pauls: ir tikai viena atbilde, kā atmest dzeršanu

Raimonds Pauls un Armands Tripāns

Raimonds Pauls un Armands Tripāns

Armanda Tripāna viesis kanāla 360TV raidījumā “Rezervēts” šovakar – Maestro Raimonds Pauls. Sarunas laikā Maestro runās par daudzām aktuālām tēmām savā dzīvē un arī pieminēs dzeršanu.

Uz jautājumu - kā var nedzert? Maestro saka - nedzer. Nu nedzer, atsakies no visa, uzsver Pauls un piebilst, ka nevajag pat draugu kompānijā iedzert vienu aliņu! Maestro min, ka problēma vēl ir arī popularitātē un to, ka esi slavens, jo ikviens vēlas ar tevi kopā pasēdēt un iedzert. Tur arī viss rodas, ja tu nemāki norobežoties, saka Maestro.

Kas gaidām raidījumā Rezervēts?

30.septembra raidījuma sarunā ar Armandu Tripānu Maestro arī stāsta, ka pats gan nezina – kad un kurš viņu sācis saukt par Maestro. Jau teju 60 gadus katru rītu viņam sieva prasa – vai kafiju dzersi? Viņš ir iemācījies nevis atbildēt, bet paklusēt. Mazmeita esot piekodinājusi, lai opis nerāda cilvēkiem savu telefonu. Savukārt viņš nesaprot – kā var pazaudēt teju visu dzīvi tajā. Tikai reiz dzīvē viņam ir bijis uztraukums - kad spēlējis kāda cita latvieša dižgara priekšā.

Spēlējis viņš dzīvē ir visu – tikai ne kārtis. Dzēris arī. Bet tikai raksturs viņu padarīja par to, kas viņš ir Latvijas tautai. Šlāgeru meistars – varat saukt viņu arī tā. Viņš neapvainojas. Arī uz tiem, kas viņu izmantojuši politikā un skauduši. Viņam ir Padomju ordeņi un mūsu trīs zvaigžņu – abi bezpersoniski un izdāļāti teju visiem. Un sāp viņam par Dziesmu svētkiem, jo nauda stāv pāri tautai. Taksists reiz jau viņu veda uz krematoriju, jo kavējis. Tad, kad tas notiks viņš negrib, lai pilsētās apstājas kustība. Nē – dziediet un jokojiet tāpat kā viņš, jo latviešiem pietrūkstot humora. Dižgars. Gluži vienkārši – otra tāda Latvijai nav bijis. Saruna, kas noteikti jāredz! Maestro Raimondu Pauls raidījumā “Rezervēts” – “savējo trešdienā”, 30. septembrī plkst. 22:00, kanālā 360TV.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...