Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Samanta Tīna žilbina Eirovīzijas atklāšanas pasākumā

Ekrānšāviņš, "The Moon Is Rising'" video klips

Ekrānšāviņš, "The Moon Is Rising'" video klips

Svētdien, 16. maijā, ar greznu atklāšanas ceremoniju tika dots oficiāls starts 65. starptautiskajam Eirovīzijas dziesmu konkursam. Tajā Latviju ar dziesmu “The Moon Is Rising” pārstāvēs talantīgā dziedātāja Samanta Tīna, kuru skatītāju iemīļojuši arī “STV Pirmā!” šovā “Slavenības. Bez filtra.”

Ik gadu Eirovīzijas “sarkanā paklāja” pasākums, kur mediju un fanu ielenkumā konkursa dalībnieki dodas uz svinīgo notikuma vietu, tiek ieturēts atšķirīgās krāsās. Ja 2019. gadā dominēja oranžie toņi, tad šogad zvaigznes mirdzēs uz tirkīzzila paklāja.

Samanta Tīna atklāšanas ceremonijā žilbināja ar koši zaļu “Kasher Bloom” zīmola tērpu, kuru darinājis viņas draugs Kašers, bet kā galvas rotu viņa bija izvēlējusies garu bizi, kas stiepās teju līdz zemei. To speciāli dziesmu konkursam bija izgatavojis populārais “drag queen” Amuna Davis, kas redzams arī Samantas Eirovīzijas dziesmas video klipā.

"Visu, kas Tev sniedz prieku, laimi un gandarījumu dari uz visiem 100%! Vienalga, ko par to saka, domā citi un kā tas izskatās no malas citiem! Esi neatkārtojams savā priekā un laimē! Esi "THE QUEEN" savas sajūtas pēc mēģinājuma uz Eirovīzijas lielās skatuves sacījusi Samanta. Ekskluzīvu reportāžu no Eirovīzijas aizkulisēm un vēl neredzētus kadrus no populārā konkursa aizkulisēm jau šonedēļ skatītājiem sola realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra”

Noskaties dziesmu "The Moon Is Rising' un ieskaties, kā Samanta Tīna sociālajos tīklos atspoguļojusi savas gaitas Eirovīzijā.

https://www.instagram.com/p/CO8YxHwHWyP/

https://www.instagram.com/p/CO7VCHoHRtV/

https://www.instagram.com/p/COznOfXndF-/

https://www.instagram.com/p/COxWOTFHMwo/

https://www.instagram.com/p/COvg3t5Hs9H/

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...