Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Satikšanās ar vecāko meitu noved Andri Kiviču līdz asarām

Andris Kivičs, 1188 Play ekrānšāviņš

Andris Kivičs, 1188 Play ekrānšāviņš

Mūziķa Andra Kiviča nesaskaņas ar abu vecāko meitiņu māti joprojām nav atrisināts, līdz ar to arī tēva saskarsme ar bērniem ir stipri apgrūtināta. Kivičs, kurš nesen ar realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” starpniecību nāca klajā ar emocionālu meitenēm veltītu dziesmu, šoreiz ir saņēmis drosmi un dodas uz Siguldu, kur mācās viena no meitām, lai viņu satiktu.

Jau gaidot pie skolas tikšanos ar savu desmit mēnešus neredzēto atvasi, satraukums sit augstu vilni, taču Kivičs teic, ka ekstrēmos, izšķirošos brīžos vienmēr ir spējis saņemt sevi rokās un tā būs arī šoreiz.

“Es jūtos tā, it kā būtu atgriezies nevis no Norvēģijas, bet kaut kādas Sibīrijas, un man tagad jāslapstās, lai kaut uz mirkli satiktu paša bērnu. Viss ko es vēlos, lai ir atkal kā senāk, kā pagājušā gada jūnijā, kad mēs visi kopā tikāmies un viss bija labi” – runājot par savas dzīves sāpīgāko jautājumu, Andrim ir grūti valdīt emocijas.

Kā notika abu īsā tikšanās, kā uz tēta parādīšanos reaģēja meitiņa, un kāpēc šis notikums noveda nelaimīgo tēvu līdz asarām – uzzināsit, noskatoties šo patiesi emocionālo video!

Skatieties arī:

Andris Kivičs nāk klajā ar emocionālu veltījumu mietām

Kā Andris Kivičs Latvijā pelna naudu ?

Liene Kiviča atklāj, vai abi ar vīru plāno ģimenes pieaugumu


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...