Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Savvaļas zirgi Jelgavā un SV. Trīsvienības baznīcas tornis

Savvaļas zirgi Jelgavā, foto 1188.lv

Ja esi Jelgavas pusē, tad Lielupes palienes pļavas var apskatīt īstus savvaļas zirgus, kas ikdienā par sevi rūpējas un gādā paši.

Jelgavas savvaļas zirgi

Dodoties apraudzīt zirgus, stingri pieteikts, ka barot tos nedrīkst, jo pārtiku meklē paši. Ja līdzi ir suns, tad savvaļas zirgu apskates teritorijā var ieiet ar suni, kas piesiets pavadiņā, bet sastopot tur savvaļas zirgu pazinējus, tie zina teikt, ka zirgiem suņi nepatīk un, ja dosies pie viņiem kopā ar savu mīluli - var būt jāskrien un jāmūk.

Tuvoties savvaļas zirgiem bez vajadzētu tuvāk kā 30 metrus un ejot pa pļavu var tālumā redzēt baru skaistuļus, kas netraucēti plūc zāli un lielu interesi par skatītājiem neizrāda. Ja paveicās, tad kādam no bara rodas interese par cilvēkiem un tas lēni un bikli mēģina tuvoties.

Bērniem pārgājies skatīties savvaļas zirgus ir kā ekspedīcija un viņi nevar vien sagaidīt - kad prāvo zirgu baru redzēs tuvāk nekā to pirms mirkļa skatienam redzēja no skatu torņa.

Publiski pieejamā informācijā tiek minēts, ka pļavā dzīvi vairāk kā 70 savvaļas zirgi. Ieeja Lielupes palienas pļavās ir bezmaksas.

Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas zvanu tornis

Ja esi paskatījies savvaļas zirgus, tad iesakām uzkāpt Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas zvanu tornī, kas pieejams apmeklētājiem un piesaista tos ar lieliski skatu uz pilsētu. Tornī var aplūkot arī mākslas ekspozīcijas un lieliski atpūsties.

Vairāk lasi:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...