Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Šķirtais tētis - nesaprotu, kā var ignorēt savu bērnu

Edijs Pālēns, 1188 Play ekrānšāviņš

Edijs Pālēns, 1188 Play ekrānšāviņš

Nesaprotu, kā pēc šķiršanās var ignorēt savu bērnu – raidījumā “Sieviete. Personīgi” saka fotogrāfs Edijs Pālēns. Viņa laulība izjukusi pirms vairākiem gadiem, taču attiecības ar meitu joprojām ir viņa prioritāte.

“Varbūt tas saistīts ar to, vai kādam no vecākiem ir izveidojušās jaunas attiecības. Varbūt tur arī ir bērni, un tad savējam vairs neatliek laika. Vai arī ir kaut kāds aizvainojums par uzturlīdzekļu jautājumu. Man arī sākumā bija kaut kā nepatīkami dot naudu bijušajai .. bet es ātri vien sapratu, ka patiesībā tās bērnu vajadzības izmaksā krietni vairāk, kā ir tā uzturlīdzekļu summa. Bet es cenšos atbalstīt meitu, cik vien spēju, pirkt visādas lietas papildus, maksāt par pulciņiem. Ja nepieciešams kāds lielāks pirkums vai jāsvin jubileja, vienojamies ar bērna māti, kā tos izdevumus dalīsim.”

Taču kopēja statistika diemžēl ir skarba – vecāku, absolūtajā vairākumā – tēvu, kas nepilda pat pašus elementārākos pienākumus pret saviem bērniem, Latvijā ir ļoti daudz. Kopējais uzturlīdzekļu nemaksātāju parāds pret valsti ir vairāk nekā 320 miljoni eiro.

Noskatieties šo aktuālo video sižetu – uzzināsit arī citu diskusijas dalībnieku domas par šo un citiem ar šķiršanos un bērnu aprūpes pienākumiem saistītiem jautājumiem.

Skatieties arī:

Kā runāt ar bērniem par vecāku šķiršanos?

Vai bērni ir šķērslis jaunām attiecībām?

Agrita ir dziļi sāpināta, jo bērnu tēvs joprojām viņus ignorē


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...