Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Sniega pūtējs – iespēja pagalma tīrīšanu pārvērst par izklaidi

Foto: Sils.lv

Vērot pa logu skaisti krītošas sniega pārslas - tas ir romantiski. Agrā un aukstā ziemas rītā ar sniega lāpstu tīrīt pagalmu - varbūt ir veselīgi, bet ikdienā – apnicīgi. Ja ir vēlme par sniegu tikai priecāties, ir vērts iegādāties sniega pūtēju.

Kādu sniega pūtēju pirkt?

Pirms sniega pūtēja pirkšanas jāsaprot cik bieži un kādām platībām tas tiks izmantots. Sniega pūtēji darbojās ar elektrisko padevi, akumulatoru vai benzīna dzinēju. Jo lielākas platības plānots attīrīt no sniega, jo jaudīgāks sniega pūtējs būs nepieciešams. Tāpat, pirms sniega pūtēja iegādes vajadzētu rūpīgi padomāt par to, kāda ražotāja sniega pūtēju iegādāties un kādu garantijas termiņu piedāvā pārdevējs. Sniega pūtēja cena būs atkarīga no visiem iepriekš minētajiem faktoriem.

Kur iegādāties sniega pūtēju?

Lai iegādātā tehnika kalpotu ilgāk un kvalitatīvāk, būtu vēlams to iegādāties no uzticama pārdevēja. Dārza un Meža tehnikas centros SILS iespējams iegādāties zīmolu ‘’ Stiga’’ un ‘’Husquarna’’ sniega pūtējus gan mājas, gan profesionālām vajadzībām. Pieredzējuši pārdevēji palīdzēs izvēlēties plānotajiem darbiem atbilstošāko sniega pūtēju.

Dārza un meža tehnikas centra veikali atrodas:

- Rīgā, Maskavas ielā 446E

- Rīgā, Mazjumpravas ielā 70

- Madonā, Rīgas ielā 26a

- Kuldīgā, Ganību ielā 25/29

Ērti un izdevīgi gan sniega pūtējus, gan citas saimniecībā noderīgas lietas, var iegādāties ‘’SILS’’ interneta veikalā.