Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Superīgākās dāvanas bērniem, kas viņu sirsniņām liks palēkties!

Bērns priecīgs dāvanas dēļ, Photo by S&B Vonlanthen on Unsplash

Bērns priecīgs dāvanas dēļ, Photo by S&B Vonlanthen on Unsplash

Par svētku trūkumu mēs sūdzēties nevaram. Ir tik daudz iemeslu pasniegt dāvanas, kas patiesi rada iepriecinājumu – dzimšanas dienas, vārda dienas, Ziemassvētki, izlaidumi vai vienkārši, lai parādītu cik ļoti mēs mīlam sev tuvākos. Mums ir ideja, kur sagādāt dāvanas bērniem, kas liks viņu sirdīm priekā palēkties! Spēļu internetveikals Games4You apkopojis superīgākās dāvanu idejas bērniem!

Profesionālie rubiki

Rubika kubi jau no seniem laikiem ir viena no iecienītākajām prāta mežģu rotaļlietām. Tagad sortiments ir papildināts ar jauniem, profesionāliem rubikiem. Pats veikals nekautrējas apgalvot, ka īpašumā iegūstot šos rubika kubus, tas ir tāpat kā iegādāt jaunu Apple vai Ferrari- Kubu pasaulē, šie ir labākie, profesionālie rubiki. Tāpat pieejami rubiki ar zīmējumiem- tie mazākiem bērniem palīdz noturēt interesi uz tā salikšanu. Šī rotaļlieta viennozīmīgi spēj bērnu aizraut, attīstīt viņa pirkstu motoriku un loģisko domāšanu. Tāpat arī tas ir stilīgs un izaugsmes iespējām bagāts hobijs-spīdkuberu turnīri notiek visā Baltijā un ir patiešām, apsveicams pasākums.

Konstruktori bērniem

Kas gan var būt aizraujošāks par ķibināšanos un knibināšanos, ja tā rezultātā izdodas izveidot lidmašīnu, automašīnu, helikopteru, traktoru, dzīvniekus un daudz ko citu? Attīsti prasmes inženierijā un celtniecībā jau no bērnības ar interesantiem konstruktoriem. Pieejami gan putu konstruktori mazākiem, gan metāla konstruktori lielākiem bērniem.

Elektromobīļi

Puiši un meitenes var nostiprināt autovadīšanas iemaņas jau no agras bērnības! Dāvana – elektromobīlis būs tieši tas, kas sirsniņai liks palēkties, un apgūt auto vadīšanas pirmās

Prāta spēles bērniem

Tas jau sen ir pierādīts, ka bērni, kas spēlē prāta spēles, piemēram, šahu un dambreti, ir ar labākām sekmēm matemātikā. Tiem ir augsti attīstīta loģiskā domāšana un uzvedības ziņā ir nosvērtāki, un spēj labāk risināt sarežģītas situācijas. Šīs prasmes noder visu dzīvi! Šahs un dambrete ir ne vien izcila prāta spēle, bet sniedz iespēju pavadīt laiku kopā produktīvi un patīkami.

Yo-Yo

Yo-Yo joprojām ir viena no jautrākajām spēlēm, kuru var spēlēt arī vienatnē! Ar tiem var iemācīties aizraujošus un neparastus trikus. Tāpat kā rubiki, arī Yo-Yo tiek piedāvāti no pasaulē zināmiem brendiem. Tiem ir daudz dažādu aksesuāru, versiju un uzlabojumu- Ir, kur izvērsties. Šī rotaļlieta nekad nenoveco!

Attīstošās un jautrās galda spēles

Jautras galda spēles, kas attīsta reakciju, un ļauj atrāk apgūt skaitļus. Ja runa ir par jautru kopīgi pavadītu laiku – Lotto ir īstākā ģimenes spēle un spēle jautrai draugu kompānijai jebkurā vecumā.

Ātrums, vērīgums, rekcija ir prasmes, kas tiek veicinātas, spēlējot jautro un krāsaino “Halli Cups” – vēl viena spēle, ko var spēlēt kopā ar draugiem un ģimeni! Ar šīm viss tikai sākās- sortiments ir “jautru vakaru ģimenes lokā“, bomba!

Ienāc www.games4you.lv un atrodi to, ko bērna sirds kāro! Turklāt, atlaides gandrīz visās preču kategorijās ļauj iegādāties rotaļlietas par vēl izdevīgākām cenām!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...