Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Šveices rokas pulkstenis – respektabla korporatīvā dāvana, kas neprasa komentārus

Korporatīvā dāvana, foto: JET

Korporatīvā dāvana, foto: JET

Saknes tradīcijai pasniegt dāvanas darījumu partneriem kā zīmi ilgstošai un veiksmīgai sadarbībai meklējamas jau tālā senatnē, līdz ar pirmajiem preču apmaiņas darījumiem cilvēces vēsturē. Mūsdienās šie īpašie uzmanības apliecinājumi pazīstami kā korporatīvās dāvanas, kas vienlaicīgi ir arī daļa no uzņēmuma identitātes un iespēja paust tā vērtības.

Kāda ir laba korporatīvā dāvana?

Biznesa vidē nereti gadās situācijas, kad labais tonis un nodomi prasa uzņēmuma vārdā pasniegt kādu dāvanu, taču labas idejas nenāk nemaz tik viegli.

Laba dāvana, tai skaitā korporatīvā, ir tāda, kas saņēmējam patiešām patiktu, tiktu regulāri lietota un arī neuzkrītoši atgādinātu par dāvinātāju. Jāpiezīmē, ka mazvērtīgi masveidā ražoti produkti, piemēram, piezīmju grāmatas un pildspalvas, nebūs tā labākā izvēle. Kā liecina uzņēmumu darbinieku aptaujas, nav sliktākas dāvanas svētkos, kā standarta suvenīri ar uzņēmuma simboliku bez praktiska pielietojuma. Tādi visbiežāk tiešā ceļā nonāk tālākajos skapju plauktos vai pat atkritumos.

Mūsdienu cilvēkus arī ir grūti pārsteigt ar oriģinalitāti, tāpēc, ja vēlaties atstāt nopietna un respektabla uzņēmuma iespaidu, varbūt ir vērts pieturēties pie vecās, labās “zelta klasikas” un īpašos gadījumos dāvanā pasniegt pēc pasūtījuma izgatavotu Šveices rokas pulksteni. Šveices pulkstenis arī 21. gadsimtā jau pats par sevi ir zīmols, kas komentārus neprasa. Pat ne visai dārgs tā variants būs vienlaikus gan vērtīga un unikāla, gan arī praktiski ikdienā izmantojama lieta, kas saņēmējam par jums atgādinās ik dienu.

Šveices rokas pulkstenis ar gravējumu – lieliska jūsu organizācijas vizītkarte

Vai zinājāt, ka pulksteņu veikali “Ženēva” piedāvā pasūtīt Šveices rokas pulksteņu izgatavošanu ar jūsu uzņēmuma logotipu uz ciparnīcas vai/un uz pulksteņa korpusa aizmugurējā vāka iegravētu tekstu?

Visi pulksteņi, ieskaitot mehānismus, tiek izgatavoti Šveicē. Uz pulksteņu ciparnīcas ir „Swiss made” atzīme, kas garantē katra produkta kvalitāti, rūpīgi izpildot visas Šveices Federālās padomes noteiktās prasības. Katrs pulkstenis tiek salikts, pārbaudīts un iepakots ar rokām.

Pateicoties ilggadīgajai iepirkumu pieredzei un sadarbībai ar piegādātājiem, ir iespējams izgatavot pulksteņus pēc pasūtījuma par pievilcīgu cenu, vienlaikus saglabājot kvalitāti atbilstoši augstajiem „Swiss Made” standartiem.

Jums tiek piedāvāta iespēja izvēlēties kvarca vai mehāniskus pulksteņus no dažādām kolekcijām, ar dažādām ciparnīcu formām un siksniņām – klasiskus, sportiskus vai modernos fashion modeļus. Pulksteņa dizaina paraugs tiek izgatavots bez maksas, un pasūtījums tiek izpildīts 4 līdz 5 nedēļu laikā.

Visiem piegādājamajiem pulksteņiem ir 2 gadu garantija un servisa apkalpošana Šveices pulksteņu servisa centrā „Ženēva serviss”.

Kādos gadījumos pasniegt Šveices pulksteni kā korporatīvo dāvanu?

Šveices rokas pulkstenis ar gravējumu neapšaubāmi ir dāvana īpašiem cilvēkiem un gadījumiem. Tie piešķir solīdumu, respektu, uzsver individualitāti un var daudz pastāstīt par to īpašnieku.

Pārāk kliedzoša uzņēmuma simbolikas lietošana atstāj bezgaumīgu iespaidu un nav lielā cieņā, taču šajā gadījumā logotips vai gravējuma teksts par jums atgādinās neuzkrītoši un gaumīgi.

Šāda korporatīvā dāvana būtu piemērota:

  • Biznesa partneriem, noslēdzot svarīgu sadarbības līgumu, partnerattiecību gadadienā vai sasniedzot nozīmīgu sadarbības rezultātu;
  • Uzņēmuma vai nodaļu vadītājiem par nozīmīgiem profesionāliem sasniegumiem, ieguldījumu vai sasniedzot noteiktu darba stāžu;
  • Dodoties pensijā ilggadīgiem un iecienītiem darbiniekiem;
  • Iegūstot zinātnisku grādu vai profesionālu kvalifikāciju;
  • Pabeidzot apjomīgu projektu;
  • Atzīmējot citus uzņēmumam svarīgus notikumus, piemēram, apaļa gadadiena, noteiktu pārdošanas rādītāju sasniegšana, jaunas filiāles atvēršana, ārvalstu tirgus apgūšana, un citus.

Nešaubieties ne brīdi – Šveices pulksteņi ir un būs paliekoša vērtība un šāda dāvana noteikti atstās iespaidu uz tās saņēmēju. Atliek izvēlēties jūsu gaumei un situācijai atbilstošu modeli!


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...