Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Tādas piestāvētu omītēm - Intars Rešetins iesmej par pasaules dārgākajām somiņam

Aija Rudoviča, 1188 Play ekrānšāviņš

Aija Rudoviča, 1188 Play ekrānšāviņš

Viesojoties Milānā pie modes ekspertes Aijas Rudovičas, Intaram Rešetinam un raidījuma “Sapnis par Eiropu” skatītājiem ir tā retā iespēja nokļūt pasaulē dārgāko ādas izstrādājumu ražotāja Leu Lucati veikalā – darbnīcā, kas ir ģimenes uzņēmums jau četrās paaudzēs. Somiņu un citu aksesuāru izgatavošanai tiek izmantoti diegi no tīra zelta, un to cenas tur liek uz brīdi aizrauties elpai. Nav brīnums, ka tādas var atļauties tikai karaļnamu pārstāvji un viņiem tuvu stāvošie, kas arī ir galvenie uzņēmuma klienti. Maza rokassomiņa te maksā 8 tūkstošus eiro, apjomīgs krokodilādas “maiss”, kādu ikdienā nēsā Aija – 27 tūkstošus, bet dārgākais Leu Lucati izstrādājums vēsturē pārdots par veseliem 150 tūkstošiem.

Tomēr, uz Intaru Rešetinu paliekošu iespaidu atstāj ādas somiņu cenas, bet ne stils un dizains: “Patiesībā es biju pārsteigts, tie izstrādājumi bija tādi senīli. It kā šūti no jauna, rūpīgi nostrādāti, taču valkāt tādus manuprāt varētu labākajā gadījumā omītes.”

Aiju šī nesaudzīgā kritika, šķiet, nav pārmēru aizvainojusi: “Varbūt arī izskatās kā omītēm, bet tā ir klasika, ko var nodot mantojumā, tā nekad neizies no modes.”

Vēlāk arī pats Intars mēģina iejusties darbnīcas meistara ādā un iemēģināt roku zīda diegu izšūšanā. Kā viņam veicās, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Cik daudz par ekskluzīvo dzīvokli Cīrihē maksā Jūlija Djadenko

Elīna Straume iepazīstina ar savu itāļu dzīvesdraugu

Kā Parīzē iekārtojusies Lelde Vikmane ?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...