Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Telpaugi “izdzīvotāji”, kuri nenovīst, ja aizmirsti tos apliet

Telpaugi, Photo by Annie Spratt on Unsplash

Ja vēlies kādu zaļumu uz palodzes, bet Tevi visi apkārtējie pazīst kā “augu slepkavu”, jo mūžīgi aizmirsti to apliet, Tev piemērojami īsti augi “izdzīvotāji”, kurus var laistīt reti.

Kaktusi

Kaktusi ir zināmākie augi, kuri ir īpaši izturīgi dzīvošanai sausos apstākļos. Patiesībā, ja mūžīgi aizmirsti apliet augus, tad kaktusi par to tikai būs pateicīgi! Reta laistīšana ir tieši tas, kas kaktusiem nepieciešams!

Hlorofīts

Daudz rūpes neprasa pušķu hlorofīts, jo tas savās lielajās un resnajās saknēs uzkrāj pietiekamu daudzumu ūdens rezerves tieši tādiem gadījumiem, ja Tev sanāks to apliet!

Alveja

Gluži kā kaktusi, arī alvejas ir tuksnešu augi, līdz ar to pieradušas pie sausuma. Alvejas būs daudz pateicīgākas par sauso dzīvi, turklāt viegli atkopsies, ja būs jau pārāk ilgi nodzīvojušas nepadzērušās. Un vēl – alvejas Tev lieliski var noderēt gan skaistumkopšanas procedūrām, gan veselībai!

Līdakas aste jeb sansevjēra

Arī sansevjēra neiebildīs, ja laistīsi to reti. Bet, kad atcerēsies to apliet un sāksi to darīt pietiekami bieži un pareizi, iespējams, ,sagaidīsi pat tās uzziedēšanu.

Krasula

Krasula jeb jaudas koks ir reti laistāmais augs, sevišķi ziemas periodā. Pietam, naudas koks nesot mājās bagātību!

Hoija

Hoija jeb vaska puķe nemaz neiebildīs, ja aizmirsīsi to paliet. Hoijas zied krāšņiem un saldi smaržojošiem ziediem!

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...