Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Trauksmes poga vienmēr kabatā

Neatkarīgi no tā, kur tu dzīvo vai strādā, vai tā būtu privātmāja, dzīvoklis, ofiss vai pastiprinātas bīstamības apkaime, vai vieta, kur tuvākā māja vai veikals ir 10 kilometru attālumā, trauksmes poga būs tev piemērots risinājums!

“Ne visos gadījumos policija spēj novērst potenciālas zādzības vai ielaušanos dzīvesvietās. Nereti privātpersonai jau ir radušās aizdomas par aizdomīgiem tipiem mājas tuvumā, taču policija nereaģē uz izsaukumu, kura pamatojums ir “ap manu māju staigā vīrietis kapucē” vai “pie manas mašīnas stāv aizdomīgi jaunieši” – tas izniekotu policijas laiku, pie tam, pastāv iespēja, ka daļa būtu nepamatoti izsaukumi. Tomēr šādās situācijās ir jārīkojas! Tāpēc “security.lv” un “rigasapsardze.lv” piedāvā inovatīvu risinājumu ikvienam – trauksmes pogu jūsu telefonā!” tā par jauno produktu stāsta “security.lv” un “rigasapsardze.lv ” pārstāvji Kaspars Grīnfelds un Konstantīns Ņikitins.

Trauksmes poga telefonā ir ērti pieejama ikvienam viedtālruņa lietotājam. Lai šo pakalpojumu pieslēgtu, nepieciešams slēgt līgumu ar kompāniju. Šajā procesā tiek nodota visa nepieciešamā informācija apsardzes firmai – mājas adrese, telefona numurs, trešās personas kontaktinformācija ar ko sazināties gadījumā, ja trauksmes poga tiek izmantota (piemēram, vīra vai mammas kontaktinformācija, lai ziņotu par situāciju). Trauksmes poga tiek lejupielādēta aplikācijas veidā– par to papildus nav jāmaksā, var izmantot arī ātro zvanu, kas tāpat ir bez papildu maksas. Aplikācijā tiek ievadīta nepieciešamā informācija, lai “security.lv” zinātu, kurš klients izmanto šo viedierīci – līdz ar to zināms, uz kuru adresi būs nepieciešams doties izsaukuma gadījumā. “GPS signāla dati netiek izmantoti, jo tādā gadījumā nebūtu garantijas, ka nonāksim pareizajā vietā,” tā saka Kaspars. Privātpersonām arī nedrīkst sekot līdzi, jo tā paredz likuma normas.

Katrs izsaukums nonāk galvenā biroja apsardzes vadības centrā, tā saucamajā apsardzes pultī, kur tad diennakts dežurants reaģē un izsūta mobilo vienību uz reģistrēto atrašanās vietu. Apsardzes darbinieki ir apmācīti novērst jebkādas briesmas, kas var draudēt mājas vai dzīvokļa iedzīvotājam. Īsziņas paziņojums tiek nekavējoties nosūtīts tuvajam radiniekam vai draugam. Atkarībā no situācijas, konflikts tiks risināts vai nu sarunas ceļā, vai pielietojot fizisku spēku, ja būs tāda nepieciešamība. Pirmo agresiju apsargs ņem uz sevi, ar to aizsargājot klientu.

Persona, izvēloties šo pakalpojumu, nemaksās par ierīkošanas maksu – aplikācija ir jūsu viedtālrunī, lejupielādējama bez maksas, var izmantot arī zvanu no tālruņa. Pozitīvais ir arī tas, ka šis pakalpojums aizstāj parastas signalizācijas trauksmes pogu – nekas nav jāievelk mājās, nav lieku darbību. Šajā gadījumā, izmantojot trauksmes pogu – pēc fakta atbrauc vienība un piezvana apsardzes dežurants, kurš mēģina palīdzēt kleintam. Vēl viena labā īpašība ir tā, ka nav jāiegādājas kāds breloks ar baterijām vai kāds cits priekšmets, kas vienmēr jānēsā līdzi – vajadzīgā funkcija jau ir telefonā.

Lai izmantotu trauksmes pogu, nepieciešams nospiest atrunāto pogu. Piemēram, X markas telefonā, sāna bloka poga jānospiež ātri, piecas reizes pēc kārtas. Tātad – aplikācija pat nav jāver vaļā, kas padara trauksmes pogu ērti lietojamu. Vai, izvēloties zvanīt uz SOS security.lv numuru, galvenais ir sagaidīt signālu, runāt nav nepieciešams – zvana brīdī tiek nosūtīts signāls uz galveno apsardzes pulti. Gadījumā, ja vēlaties saņemt konsultāciju par apsardzes piedāvātajiem pakalpojumiem, sazinieties ar “security.lv” vai “rigasapsardze.lv ” – jums tiks sniegtas atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem.