Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kā nosargāt savu mājokli?

Par drošību jārūpējas mums pašiem, taču, kā to nodrošināt ērti, mūsdienīgi un pārdomāti? Jau vairāk nekā 30 gadus darbojas uzņēmums LOKS, kas piegādā apsardzes iekārtas, tādejādi rūpējoties par Tavu un Tavas ģimenes sirdsmieru. Izvēlies inovatīvas attālinātā režīma videonovērošanas kameras – kamēr ceļo, strādā vai esi ārpus sava īpašuma, guli saldi, jo mājās viss ir kārtībā.

No kā sargāt savu mājokli?

Šodien drošības jautājums ir aktuāls kā vēl nekad - straujā, mainīgā ikdiena pieprasa novērošanu kameru tehnoloģiju sasniegumus, lai atvieglotu šī jautājuma risināšanu. Turklāt attālinātajā režīmā. Lai izprastu nozīmīgumu, jāpievērš īpaša uzmanība tam, ka novērošanas kameras mājokli var pasargāt no:

 • Ielaušanās, nelūgtiem viesiem;
 • Ugunsnelaimes;
 • Applūšanas;
 • Nelaimes gadījumiem, tehniskām nebūšanām;
 • Jebkuras citas nesaskaņotas, nevēlamas parādības, darbības un ļaunprātības.

Jāpiebilst būtiskākais - novērošanas kameras, ko attālināti pārvaldīt no sava viedtālruņa - ir labākais, ko mūsdienu tehnoloģijas var piedāvāt.

Kā nosargāt savu mājokli?

21. gadsimts mūs pārsteidz ar izgudrojumiem, uzlabojumiem un inovācijām tieši drošības jomā.

Mūsdienīga novērošanas sistēma palīdzēs:

 • Pasargāt bērnus brīdī, kad nevari būt blakus;
 • Uzmanīt mājdzīvniekus savas prombūtnes laikā;
 • Nosargāt vērtīgus priekšmetus un pašu mājokli tad, kad esi jebkurā citā pasaules vietā.

Novērošanas sistēmas priekšrocības ir ērta lietošana – katrs, kuram ir viedtālrunis vai dators ar interneta pieslēgumu var uzstādīt Attālinātā režīma novērošanas kameru Reolink E1 un būt nemitīgā tiešsaistē ar to, kas notiek mājās.

Vietās, kur ir apgrūtināta interneta pieejamība, ir izstrādāts izcils piedāvājums, lai jebkurš savā īpašumā var uzstādīt kameru. Un tā ir sistēma Reolink GO PT PLUS ar saules paneli un papildus iespēju ielādēt kameras akumulatoru, un SIM karti. Tas atvieglos novērošanas sistēmas lietošanu un sniegs iespējas iegūt papildus drošību.

Drošība Tavā kabatā

Mūsdienīgu novērošanas sistēmu uzstādīšanu un savienošanu ar viedtālruni vai datoru pasaulē sauc par “Drošību Tavā kabatā” – pārdomāti, ērti un vienkārši.

Kvalitatīvas novērošanas sistēmas uzstādīšana atmaksājas jau īstermiņā ar uzviju, jo nenovērtējami palīdz katram, kurš:

 • Rūpējas par savu mājokli, priekšmetiem un īpašumu;
 • Savas prombūtnes laikā raizējas par ģimeni un mājdzīvniekiem;
 • Vēlas iegūt miera sajūtu, ko var iegūt skaidri zinot, ka mājās viss ir kārtībā arī tad, kad Tu esi darbā, ceļojumā vai izbraukumā.

Svarīgi atcerēties, ka video ieraksti kalpo arī kā aizsardzība un pierādījumi, ko var likumīgi iesniegt policijai; tie palīdz arī konflikta vai neskaidrības gadījumos. Tādēļ attālinātā videonovērošanas sistēma būs lielisks palīgs un neaizstājams instruments Tavās rokās.

Rūpīgi izvērtē un izvēlies sava mājokļa aizsardzības efektīvākos risinājumus. Sargā vērtīgo viedtālrunī viena klikšķa attālumā 24 stundas diennaktī, dari to kopā ar LOKS.


video novērošana, Atypeek Dgn, pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas