Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Treneris Mazurs - sportā latviešus un krievus nešķiro

360TV, "Hattrick ar Puči"

360TV, "Hattrick ar Puči"

BK Ogre galvenais treneris Nikolajs Mazurs, kurš pēc vairāku gadu darba ārzemēs, atgriezies Latvijā, izdevis grāmatu un šogad "Pasaules kausa" finālturnīrā Rīgā laukumā vedīs Latvijas U19 basketbola izlasi, nacionalitātes lomai uzmanību nepievērš. Pats būdams etniskais krievs, viņš saka, ka laukumā svarīgākais būt prasīgam pret sevi. Turklāt šis princips jāņem vērā kā treneriem, tā spēlētājiem.

Atbildot uz Armanda Pučes provocējošajiem jautājumiem, Mazurs gan nenoliedz, ka, piemēram, latviešu un lietuviešu spēlētāju atšķirība ir garā. Taču, tehniskajā arsenālā latvieši nav vājāki par leišiem un ir pārāki par Krievijas basketbolistiem.

Plašāka saruna jau trešdienas vakarā, kanāl 360TV raidījumā “Hattrick ar Puči." Tajā Armands Puče arī komentēs jaunākos Latvijas sportistu panākumus, tēriņus sporta būvēm kā arī Porziņģa neapskaužamo situāciju Dalasas komandā. Savukārt fizioterapeite Agneta Liepājniece pievērsīs uzmanīgu ergonomikas jautājumiem, dodot padomu kā strādāt birojā, nebojājot savu veselību.

Tieši un personīgi – “Hattrick ar Puči”, pirmdienās 21:00 kanālā Best4SportTV un "Hattrick" Youtube kanālā, bet trešdien 23:50 kanālā 360TV!

Izlasi arī:

Olimpiskā debija šķeļ breikdensa pasauli

Hattrick ar Puči jaunajā sezonā - atklāta sarunas ar vadošajām sporta personībām


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...