Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ūdens pudele ir lieliska dāvana tavam vīrietim

Ūdens pudele

Ūdens pudele

Pietiekama apjoma ūdens uzņemšana dienas laikā ievērojami palīdz uzlabot pašsajūtu un vispārējo veselību. Pieaugušam vīrietim ikdienā ir jāuzņem visamz 2 litri ūdens, lai saglabātu možumu un optimālu enerģijas līmeni. Turklāt rīta kafijas krūze vai vakarā izdzertā alus pudele nepieciešamo ūdens apjomu dienas laikā tikai palielina. Tāpēc ērta un vīrišķīga ūdens pudele būtu lieliska dāvana vīrietim.

Daudzreiz lietojama ūdens pudele ļautu vīrietim sekot līdzi dienas laikā uzņemtā ūdens daudzumam. Izvēloties ūdens pudeli, kas ir izturīga, ērta, vīrišķīga un ietilpīga, tiek nodrošināti visi kritēriji lieliskai un vīrietim piemērotai ūdens pudelei. Tā ir praktiska dāvana, kas ikdienā noderēs un no dāvinātāja puses izrādīs rūpes.

Šajā rakstā uzskaitām galvenos interneta veikala ŪDENS PUDELE ieteiktos rādītājus, kas ļaus izvēlēties vīrietim atbilstošu ūdens pudeli pēc materiāla, izmēra, dizaina un vīrieša dzīvesveida.

Ūdens pudele no izturīga materiāla


Izvēloties ūdens pudeli vīrietim, galvenā lieta, par ko piedomāt, ir pudeles izturīgums. Ērtai un ikdienai piemērotai ūdens pudelei ir jābūt no izturīga materiāla, drošai pret noplūdēm un funkcionālai. Tādai, kas kalpotu ilgu laiku.

Vislabākā izvēle ir metāla ūdens pudeles – no nerūsējoša tērauda vai alumīnija. Šie ir izturīgi materiāli, kas pasargās pudeli no saplīšanas kritiena gadījumā. Visaugstākās kvalitātes ūdens pudeles gandrīz vienmēr ir ražotas no nerusējoša tērauda, jo tās ir izturīgas, praktiskas un funkcionālas. Alumīnija ūdens pudeles ir draudzīgākā cenu kategorijā, turklāt ir laba alternatīva nerusējošam tēraudam.

Ērta un piemērota ikdienai

Pirms izvēlēties vīrietim ūdens pudeli, vērts šo lēmumu pieņemt, balstoties uz viņa ikdienu. Mūsdienās ir pudeles, kas piemērotas jebkurai dzīves situācijai. Interneta veikalā ŪDENS PUDELE ir lieliskas ūdens pudeles darbam un mājai, sportam un fitnesam, pārgājieniem un ceļojumiem.

Ja vīrietis ikdienā daudz pārvietojas no punkta A uz punktu B, tad viņam piemērotākā būtu ūdens pudele ikdienai. Tā būs ērta gan turēšanai rokā, gan arī ērti pārnēsājama līdzi somā. Ikdienas pudeles nav pārāk smagas un tās nodrošinātas ar drošiem korķiem, kas neļauj ūdenim izlīt somā. Labākā izvēle ir ūdens pudele ar skrūvējamu korķi, kas nostiprināts ar silikona blīvi.

Ja nu tomēr vīrietis vairāk laiku pavada birojā, tad izvēlētā pudele var būt apjomīgāka un arī no smagāka materiāla. Savukārt, ja vīrietis regulāri nodarbojas ar sportu, tad, iespējams, viņu vairāk iepriecinātu funkcionāla ūdens pudele sportam. Tās ir nodrošinātas ar ērtu satveri, vieglu materiālu un ātru pieeju ūdenim – gadījumā, ja jāpadzeras vingrojumu starplaikā vai esot kustībā. Par dažādajiem pudeļu veidiem, kas atbilst vīrieša dzīvesveidam, iespējams izlasīt rakstu sadaļā Ūdens pudeļu pielietojums.

Pietiekoši liela izmēra

Lai nemitīgi nav jāsatraucas par ūdens uzpildīšanu, iesakām iegādāties liela tilpuma ūdens pudeli. Ņemot vērā faktu, ka dienas laikā vīrietim jāizdzer vismaz 2 litri ūdens, jāizvēlas pudele, kas ērti ļaus sekot līdzi uzņemtā ūdens daudzumam. Piemēram, ja tiek izvēlēta liela ūdens pudele ar 1 litra tilpumu, tad visas dienas laikā tā atkārtoti jāuzpilda tikai vienu reizi.

Rīgas centrā tiek uzstādītas ar vien vairāk bezmaksas dzeramā ūdens uzpildes stacijas, tāpēc drīz vien par ūdens uzpildīšanu ikdienas gaitās nemaz nevajadzēs satraukties. Ja ikdienai piemērotāka ūdens pudele vīrietim ir vidēja izmēra, tad to vajadzēs uzpildīt biežāk. Tā kā krāna ūdens ir drošs dzeršanai, tad arī mājās un birojā par ūdens pieejamību nevajadzētu satraukties.

Vīrišķīga dizains


Kad ir atrasta izturīga, ērta un funkcionāla ūdens pudele, ne mazāk svarīgs ir tās ārējais izskats. Lai vīrietis pēc iespējas biežāk gribētu padzerties un nēsāt savu pudeli līdzi, viņam tai ir jāpatīk. Ja pašam sava ūdens pudele sagādā prieku, tad arī gribās to vairāk izmantot. Tas noteikti iedvesmos arī apkārtējos iegādāties savu ūdens pudeli un tādējādi gan rūpēties par savu veselību, gan arī samazināt atkritumu daudzumu dabā.

Ja agrāk ilgtspējīgās ūdens pudeles bija domātas galvenokārt sportistiem, tad tagad tās ir pieejamas visdažādākajos dizainos. Dzīvespriecīgam un pozitīvam vīrietim varētu patikt ūdens pudele košos un spilgtos toņos. Vīrietim, kas visvairāk savu ūdens pudeli izmantos mājās vai ofisa vidē, varētu patikt pudeles minimālisma stilā – baltas, melnas, pelēcīgas vai bēšos toņos. Ar klasiska izskata ūdens pudelēm, kas ir viekāršas un funkcionālas, nevar nošaut greizi.

Dāvanu karte ūdens pudeles iegādei

Ņemot vērā iepriekš minētos ieteikumus,vajadzētu izdoties atrast lielisku ūdens pudeli, kas piemērota tieši jubilāram. Ja tomēr māc šaubas, tad vienmēr iepriecinošs lēmums ir sniegt izvēles iespēju pašam vīrietim ar dāvanu kartes palīdzību.

Ūdens pudele ir praktiska dāvana – īpaši, ja pudeli var izvēlēties pats. ŪdensPudele.lv dāvanu karte no FromMe dāvanas sniedz iespēju izvēlēties sev piemērotāko ūdens pudeli. Piedāvājumā ir tādu zināmu ūdens pudeļu zīmoli kā EQUA, Cheeki, Aladdin u.c.

Raksts tapis sociālo kampaņu #LaiksPadzerties un #SavaPudele ietvaros, lai aicinātu sabiedrību izprast ūdens nozīmi organismā, kā arī veikt dabai draudzīgas izvēles.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...