Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uzzini, kas ir galvenās problēmas bērnu zobu veselībai

Raugoties no mūsu ārstu prakses, bērnu vecāki griežas pēc palīdzības tikai tad, kad viņu atvasēm ir jau izteiktas zobu sāpes un ir nepieciešama nopietna ārstēšana. Ja Jūsu pediatrs nav Jums ieteicis apmeklēt zobārstu, izdariet to paši. Piena zobi ir „viltīgi”, jo saslimšanas process ātri progresē un reizēm ir grūti pamanāms. Ir plašs faktoru loks, kas spēj izraisīt zobu saslimstību: ģenētika, ekoloģija, nepareizs uzturs.

Pēc mūsu ārstu novērojumiem galvenās problēmas, kas rada raizes bērniem, ir:
  • stomatīts,
  • nepareizs sakodiens
  • kariess.
Piemēram, dažiem vecākiem ir uzskats, ka kariess piena zobiem nav jāārstē. Labāk pēc viņu domām tādus zobus izraut un ļaut to vietā augt jauniem. Tas ir pilnīgi nepareizi! Pāragra piena zobu ekstrakcija var novest pie nopietnām problēmām, kas negatīvi ietekmēs pastāvīgo zobu turpmāko veidošanās procesu. Lai nepieļautu tādas kļūdas, ir nepieciešama savlaicīga zobārsta konsultācija. Ir arī ļoti svarīgi, lai pirmā bērnu došanā pie zobārsta neizraisītu nepatīkamas emocijas.

Balstoties uz līdzšinējo praksi darbā ar bērniem, jāatzīst, ka dotā ārstēšanas pieeja veiksmīgi pilda savus uzdevumus. Ja Jūs vēl neesat bijis ar savu bērnu pie zobārsta, tad mēs iesakām sākt ar zobu higiēnu un profilaktisko apskati. Bērnam jau no mazotnes ir jāveido pozitīva attieksme pret savu zobu veselību – vēlāk Jūsu bērns būs Jums par to pateicīgs!

Protams, par savu zobu veselību nav jāaizmirst arī vecākiem. “Sky Dream Clinic” sniedz iespēju pilnveidot smaida estētiku un veselību, izmantojot mūsdienīgu, augstas kvalitātes stomatoloģijas iekārtu un instrumentus, balstoties uz mūsu speciālistu pieredzi un zināšanām.