Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai Aminata spēs piedot tēvam viņa vienaldzību?

Aminata, 1188 Play

Aminata, 1188 Play

Izaugt bez tēva klātbūtnes, rūpēm un mīlestības vienmēr ir smagi. Vēl jo smagāk ir apzināties, ka šis cilvēks ir dzīvs un vesels, bet vienkārši pret savu bērnu ir pilnīgi vienaldzīgs. Šādu sāpīgu sava bērnības stāsta daļu ļoti atklātā sarunā raidījumā “Rezervēts” atklāj dziedātāja, viena no spilgtākajām Latvijas pārstāvēm Eirovīzijā Aminata. Vai to vispār ir iespējams piedot un tikt pāri? Aminata atzīst, ka nezin, vai tas kādreiz notiks. Pašlaik jaunā sieviete ar savu bioloģisko tēvu reizēm sazinās telefoniski, bet kā tuvu cilvēku uztvert nespēj un arī urdošo jautājumu “Kāpēc?” uzdot nav saņēmusies.

Tomēr kopumā Aminatas bērnībā nav bijušas tikai skumjas vien. Ar lielu sirsnību un pašaizliedzību par meiteni rūpējusies mamma un viņas vecāki, mīļi dēvēti par omīti un opīti. Nākamās slavenības vectēvs, iespējams, ir arī tas cilvēks, kuram zināmā mērā varam pateikties par Aminatas panākumiem, jo, pamanījis meitenes talantu un milzīgo interesi par mūziku, sagādājis viņai pirmās klavieres.

Bet to, vai vairāk gandarījumu sagādā došana vai ņemšana, un kā Aminata cenšas atdarīt savai ģimenei par ieguldītajām pūlēm, skatieties 1188 Play sižetā!

Skatieties arī:

Aminata atklāti par saviem panākumiem un depresiju

Dona un Aminatas aizskatuves "mednieku stāstiņi"

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...