Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai slinkums ir tik slikts, kā to mālē? Uzzini, kā ir patiesībā!

Kāpēc mēs dažkārt jūtamies slinki?
Kāpēc dažkārt negribam darīt neko svarīgu vai derīgu?
Kāpēc slinkums tiek uztverts kā grēks?


Ja uz pēdējo jautājumu tādas vienas atbildes nav, tad uz pirmajiem diviem gan atrodama atbilde šajā video.

Izrādās, mūsu laime ir atkarīga no tā, vai mēs protam būt pietiekami slinki – pareizā veidā.

Kad mēs darām noderīgas lietas, mūsu prāts fokusējas tikai uz tām lietām, kas atrodas mūsu prāta priekšplānā. Ikdienas steigā šo lietu ir miljoniem un šķiet, ka tās ir vissvarīgākās. Tajā brīdī – protams. Bet kad mēs domājam par pārējām, prāta dzīlēs dziļāk slēptajām? Tieši tā! Laikā, kad slinkojam.

Aizņemtība dažkārt var būt tikai veids, kādā izvairīties no emocionālu problēmu un lielāku dzīves jautājumu risināšanas. Aizņemtība palīdz nedomāt par šīm lietām.

Sēdēt mājās ar savām domām var būt tikpat liels izaicinājums kā pasaules apceļošana. Nekā nedarīšana ir pielīdzināma ikdienas rutīnas higiēnai. Mēs attīramies no visiem tiem miljons sīkumiem, par kuriem domājam ikdienā un pievēršamies lielākiem prāta darbiem.

Nākamreiz, kad uznāk slinkums, nav uzreiz sevi par to jāstrostē un jāspiež tomēr kaut ko darīt. Iespējams, mūsu prāts gatavojas laist pasaulē kādu jaunu atziņu vai ideju. Un, kā visās gaidībās, nav jēgas sasteigt šo procesu.

Izbaudiet savu slinkumu biežāk!