Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Valters Pūce neiebilstu, ja viņa meita kļūtu par nākamo Brekti

Mūziķis Valters Pūce, "YouTube" šova "Pāļa bazars" ekrānšāviņš

Mūziķis Valters Pūce, "YouTube" šova "Pāļa bazars" ekrānšāviņš

Grupas "Dagamba" čellists un filmas "Bedre" mūzikas autors Valters Pūce, viesojoties Jāņa Krīvēna vadītajā "YouTube" šovā "Pāļa bazars 2", stāstīja, ka nāk no mākslinieku ģimenes, un uzaugot viņu vecāki apzināti veduši mākslas virzienā - acīmredzami, tas ir izdevies, jo vīrietis izaudzis par klasiskās mūzikas huligānu. Pūce atklāja, ka ar abām savām meitām viņš nedarīs tā, kā viņa vecāki, bet gan ļaus pašām brīvi izvēlēties savu nākotni, lai arī kādā lauciņā tā būtu.

"Viena ir pavisam maza, tur vēl neko nevar "pušot", bet otrajai, kas ir sešus gadus veca, ģimene pieprasīja mūzikas skolu. Bet ar viņu tas nestrādā. Nē, ņifiga, neies uz mūzikas skolu. Bet viņa grib zīmēt. Būs varbūt nākamais Brekte. Katram savs - priekš kam uzspiest?" uzskata Valters. Viņa viedoklis par mākslinieka Kristiana Brektes "Veltījumu Džemmai Skulmei" uz Rīgas 40. vidusskolas sienas ir neitrāls. Pūce pat parādījis to meitai, lai uzzinātu viņas viedokli - Paulai tas neesot izraisījis nekādas īpašas sajūtas. Tas lika tētim spriest, ka šis murālis vairāk aizskāris ļoti jūtīgus vecākus, nevis pašus bērnus, kuri it kā tiekot traumēti.

Zemāk skaties arī 1188 Play video, kurā Krīvēns atklāj, ar kuru no slavenībām bijis visgarlaicīgākais "Pāļa bazars"!

Tevi varētu interesēt arī šie raksti:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...