Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vasaras karstākie festivāli 2022 – plašs apkopojums

Festivāli 2022, Photo by Annie Spratt on Unsplash

Festivāli 2022, Photo by Annie Spratt on Unsplash

2022.gada vasara būs festivāliem un dažādiem kultūras pasākumiem bagāta. Izvēles iespējas ir ļoti plašas – sākot no dažādu stilu un gaumju mūzikas festivāliem, beidzot ar mākslas un izstāžu baudīšanu, dažādām aktivitātēm, izrādēm u.c. Atliek vien izvēlēties un doties. Kurš būs Tavs Festivāls šovasar?

Līgo festivāls Vecpiebalgā - no 23. līdz 25.jūlijam

Līgo festivālā Vecpiebalgā uzstāsies “Citi Zēni”, Elīna Gluzunova, Mazais Princis un citi. Būs telšu pilsētiņa, Bērnu aktivitātes un pieejama Alauksta ezera pludmale. Uzzini vairāk par Līgo festivālu un iegādājies biļetes!

Pirmais Latvijas Hip hop mūzikas festivāls “Straume” – 1. un 2.jūlijā

Pirmais Latvijas Hiphop mūzikas festivāls “Straume” notiks Līgatnes radošajā kvartālā @Zeit pašā jūlija sākumā. Mākslinieku sastāvā redzēsim tādus mūziķus kā EDAVĀRDI, rolands če, WIESULIS, Rīmdari, ODS &GOCHA un citus.

Sirds mūzikas festivāls “Spēka kods” - 2.jūlijā

Festivāls “Spēka kods” norisināsies jūlija sākumā Jēkabpils novadā. Visas dienas garumā mākslinieku darbnīcas, skaņu un krāsošanas meditācijas, atvērtās jogas nodarbības, OM Chanting, ķermeņa apleznošana, arī jaudīgs vēdisko uguns rituāls - Jagna.

Sarunu festivāls “Lampa” 1.un 2.jūlijā

Sarunu festivāls “Lampa” norisināsies Cēsīs. Festivāls pulcē cilvēkus, kas interesējas, domā līdzi un kritiski izvērtē saņemto informāciju. Tā uzmanības lokā – sabiedrībai aktuālas tēmas par praktiskiem un filosofiskiem individuāli un valstiski svarīgiem jautājumiem, sākot no gatavības krīzē un izvēlēm vēlēšanās līdz samuraju mācībām un cieņai pret savu organismu. Festivāls kā vienmēr būs pieejams bez maksas.

Festivāls “Ogle 2022” - 8. un 9.jūlijā

Festivāls “Ogle 2022” aicina Tevi uz divu dienu kopā būšanu, mentālās veselības, mūzikas un izklaides pilnā gaisotnē 2022. gada 8. - 9. Jūlijā Siguldā

Progresīvās mūzikas festivāls “Progausis” – 8. un 9. jūlijā

Progresīvās mūzikas festivāls “Progausis” norisināsies 8. un 9.jūlijā Tukuma novada Jaunpils pagasta “Apsītēs”. Bez skaņu mākslas, būs iespēja baudīt arī tēlniecību un fotogrāfiju, kā arī īpaši noformētu vidi

Cēsu Mākslas festivāls – no 9.jūlija līdz 14.augustam

Cēsu Mākslas festivāls šogad būs īpaši bagāts ar izstādēm, koncertiem un dažādiem kultūras pasākumiem. Varēsiet baudīt gan laikmetīgo mākslu, gan operas “Tristans un Izolde” koncertatskaņojumu, gan koncertu ar Raimonda Paula, Daumanta Kalniņa un Latvijas Radio bigbenda piedalīšanos, vērot Valmieras teātra iestudējumu “Kam bail no Virdžīnijas Vulfas?” un daudz ko citu. Festivāla programmu un biļetes meklē festivāla mājaslapā.

Rīgas Festivāls 2022 – no 2.līdz 8.jūlijam

Rīgas Festivāla 2022 koncertos šogad dzirdēsim spilgtākos Latvijas mūziķus un kolektīvus – “Latvijas Radio kori”, kamerorķestri “Simfonietta Rīga” un Robertu Džordanu - dūdas, “Latvijas Radio bigbendu” un OZOLU, “Trio Palladio”, pianistus Vestardu Šimku, Reini Zariņu, Maestro Raimondu Paulu, grupu “Instrumenti”, vokālās grupas “Framest” un “Latvian Voices”, Rīgas Doma kora skolas korus

Senās mūzikas festivāls – no 6.līdz 9.jūlijam

Starptautiskais Senās mūzikas festivāls ir vasaras šarmantākais, elegantākais un smalkākais notikums Latvijā. Festivāla koncerti notiek Rīgas baznīcās un koncertzālēs, kā arī Rundāles pilī. Senās mūzikas festivālā skan Persela, Vivaldi, Tēlemana, Gluka, Hendeļa u.c. baroka dižgaru meistardarbi. Krāšņie tērpi, autentiskie instrumenti un baroka arhitektūra kopā rada neatkārtojamu klātbūtnes efektu

Pop-up festivāls Kalnienas Stacijā – 10.jūlijā

Pop-up festivāls Kalnienas Stacijā notiks 10.jūlijā. Tas būs īsts gastronomiskais ceļojums ar vietējām garšām, muzikālo baudījumu un keramikas izstādi. Lai padarītu šo garstronomisko ceļojumu vēl sajūtām bagātāku, piedāvājam iespēju no Gulbenes dzelzceļa stacijas uz un no Kalnienas staciju doties ar “Gulbene-Alūksne bānīti”.

Positivus festivāls Lucavsalā - 15. un 16.jūlijā

Šīs vasaras Positivus festivāla galvenie mākslinieki būs A$AP Rocky, Megan Thee Stallion un Jamie xx. Tāpat festivāla programmu papildina Caribou, black midi, SoFaygo, Moses Sumney, Black Country, New Road, Bas, pašmāju ansis, Citi Zēni, Arturs Skutelis, rolands če, Sudden Lights, Būū, Edavārdi, Prusax, Sigma, Elizabete Gaile, VIŅA, MUUD, Ods, Zeļģis, Nova Koma, $ourJ un daudzi citi. Positivus festivāls šī gada 15. un 16. jūlijā pirmo reizi notiks Rīgā, Lucavsalā.

Festivāls “Saldus saule 2022” – no 22.līdz 24.jūlijam

Šogad festivālā “Saldus saule” uzstāsies grupas Dzelzs Vilks, Ivo Fomins, Citi Zēni, Inokentijs Mārpls, Pienvedēja Piedzīvojumi, Dzeltenie Pastnieki, Sudden Lights, Louie Fontaine, Bloody Heels, Indygo, Colt, DivDiv, Rusted Wheel, Linga, Opus Pro, Johnny Salamander un citi mākslinieki. Iegādājies biļetes laikus!

Festivāls “Summersound” – no 29. līdz 31.jūlijam

Šogad uz “Summersound” skatuves kāps divi džentlmeņi no Anglijas - superhitu “Friday” un “Turn Me On” autors RITON un mūziķis, producents, dīdžejs JOHN NEWMAN, kurš pasaules slavu ieguvis ar tādiem skaņdarbiem kā “Blame”, “Give Me Your Love”, “Love Me Again”, “Waiting For A Lifetime” u.c.; Eirovīzijas sensācijas - lietuviešu grupa THE ROOP, kuras “Discoteque” amizantos deju soļus, šķiet, ir pamēģinājis ikviens, kā arī elektro-folk mūzikas apvienība no Ukrainas, hita “Shum” autori GO_A. Kā ierasts, festivālā viesosies arī virkne Latvijas labāko mūziķu - pašmāju hiphop mūzikas skaļākie vārdi ANSIS, GACHO, KREISAIS KRASTS un ROLANDS ČE; pašmāju popmūzikas zvaigznes MUSIQQ, ASTRO'N'OUT, CARNIVAL YOUTH, PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI; čellu pavēlnieki DAGAMBA, rich 'ich RALFS EILANDS, pašpasludinātā repa supergrupa SINGAPŪRAS SATĪNS, leģendārā JUMPRAVA un daudzi citi.

Laba Daba – no 5.līdz 7.augustam

Laba Daba festivālā šogad gaidāmas sešas skatuves ar vairāk nekā 60 grupām un DJ apvienībām no Latvijas un pasaules; kino māja; programma bērniem; bērnudārzs un mazuļu terase, dažādas meistarklases un darbnīcas; sportiskas sacensības futbolā, pludmales volejbolā, šaušanā ar loku un kroketā; telšu pilsētiņa skaistā ābeļdārzā; dīķis, āra baseins, Gauja un dabas taka; jaunums kopš 2019. gada – atsevišķa teātra skatuve. Nemainīgi tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri: regejs, folks, roks, elektronika, punk, ska un cita mūzika. Kā vienmēr, bez maksas darbosies apsargāta telšu pilsētiņa skaistajā ābeļdārzā un būs pieejama plaša festivāla papildprogramma ar mini zoodārzu, īsfilmām, labdarības projektiem, sporta turnīriem, tirdziņu, radošām darbnīcām, meistarklasēm un citām norisēm.

Pasaules mūzikas festivāls – 2022. gada PORTA

Pasaules mūzikas festivāls PORTA piedāvās koncertus, kas norisināsies Latvijas Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā, Mežaparka lielajā estrādē, kā arī pat zem klajas debess Juglas ezera krastā. Ieskaties festivāla programmā!

Festivāls “Bauska TASTE” – 5.un 6.augustā

Festivāls “Bauska TASTE” norisināsies 5. un 6.augustā un pulcēs virkni iemīļotāko Latvijas mūziķu, piemēram, Aija Andrejeva, Citi zēni, Very Cool People, Jumprava, Arstarulsmirus un citus.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...