Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vēlies pārdot, pirkt vai mainīt auto? Tev jāzina šis!

Auto, Image by MonacoCannes from Pixabay

Auto, Image by MonacoCannes from Pixabay

Apsver iespēju pārdot, pirkt vai mainīt auto? Lūk, kas Tev jāzina par auto tirdzniecību, auto līzingu, auto uzpirkšanu un auto maiņu! Ja zini šo, tad esi pārliecināts, ka nenošausi greizi!

Auto tirdzniecība

Esi pietiekami reāls un vairs nepaļaujies uz tukšiem solījumiem nopirkt lietotu auto ideālā stāvoklī turpat vai par velti? Gudrākie izvēlas “Carbuy.lv”! Tur piedāvā lietotus auto par reālām cenām, ar patiesu attieksmi! “Carbuy” sniedz reālu skatījumu saviem klientiem par lietotā auto tehnisko stāvokli, nevis par katru varu cenšas atbrīvoties no auto, slēpjot tā patieso tehnisko stāvokli. Te, nevis piesola auto garantiju, bet palīdz rast izdevīgāko variantu auto remontam un risina radušās problēmas kopā ar klientu, ja lietotajai automašīnai ir un rodas kādi tehniski defekti. Klientiem ir iespējams arī apskatīt auto pēc darba laika, par to iepriekš vienojoties. “Carbuy” iesaka jebkuru automašīnu pirms tās iegādes vest uz sevis izvēlētu autoservisu, lai pārbaudītu tās tehnisko stāvokli.

Auto līzings

Uzņēmums klientiem dod iespēju iegādāties auto līzingā pat ar sliktu kredītvēsturi, neskatoties uz to, vai tev ir vai nav oficiāla darba vieta. Sadarbībā ar vadošajām līzinga kompānijām Latvijā, tiek rasts izdevīgākais līzinga variants, sākot ar 5,5% likmi gadā, ko noformē vien stundas laikā. Tavām ērtībām visus dokumentus nokārto uz vietas.

Auto uzpirkšana

Nezini, ko iesākt ar savu esošo auto? Lūk, Tev lielisks piedāvājums, kā ieskatīties nākotnē, nevis pagātnē – ved savu auto uz “Carbuy”! Šis uzņēmums pērk jebkuras markas auto par adekvātu samaksu, arī automašīnas ar defektiem, pēc avārijām un bez tehniskās apskates, pietam, ja auto nevar piedalīties ceļu satiksmē, “Carbuy” tam dodas pakaļ ar autoevakuatoru. Izpērkam automašīnas arī no līzinga. Pieredzējuši un zinoši auto vīri - vērtētāji novērtē auto uz vietas, un vēl, atšķirībā no auto dīleru uzpircējiem, gandrīz vienmēr var piedāvāt augstāku samaksu par klienta automašīnu, kas, protams, ir atkarīgs no auto modeļa un tehniskā stāvokļa. “Carbuy.lv” maksā pat līdz 100% no tirgus vērtības! Transportlīdzeklis tiek pārrakstīts pilnībā uz uzņēmuma autoveikalu, atbrīvojot Tevi no jebkādām saistībām.
Arī auto uzpirkšanai Tavām ērtībām visi dokumenti tiek formēti uz vietas un samaksa tiek veikta uzreiz pie auto iegādes.

Auto maiņa

“Carbuy.lv” piedāvā klientiem veco auto var iemainīt arī pret citu, lētāku, auto, starpība tiek samaksāta uzreiz uz vietas. Iegādājoties jaunu auto, vecais var kalpot kā pirmā iemaksa. Atlikušo summu iespējams noformēt līzingā. Arī šajā gadījumā visi dokumenti tiek formēti uz vietas.

“Carbuy.lv” mērķis ir apmierināts klients nevis pārdots auto, tādēļ visām operācijām, kas saistītas ar auto tirdzniecību uzpirkšanu vai maiņu, piedāvā klientam labāko un izdevīgāko variantu.

Kontakttālruņi:

  • Auto uzpirkšana - +371 26707277
  • Auto pārdošana - +371 28255277


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...