Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Video grafikas iespējas uzņēmuma reklamēšanā

Tie, kuri attīsta savu biznesu, zina, cik svarīgi, lai ieguldītais biznesā nestu augļus pēc iespējas ātrāk. Lai jūsu klients uzzinātu par Jūsu idejām un jaunumiem – ir svarīgi atrast efektīvu veidu, kā šo klientu sasniegt. Mēs iesakām kā vienu no risinājumiem izvēlēties video formātu, kas ir plaši pielietojams, turklāt, atkarībā no jūsu mērķa, ir iespējams variēt ar dažādiem formātiem, piemēram, veidojot garākā formātā uzņēmuma video vizītkarti vai nodot īsu un skaidru reklāmas vēstījumu ar video grafikas palīdzību.

Ir virkne situāciju, kad ir svarīgi savu klientu sasniegt maksimāli ātri, kā arī informēt pēc iespējas lielāku auditorijas daļu, nododot konkrētu ziņojumu. Piemēram:

  • Tavā restorānā ir jauns pusdienu piedāvājums
  • Tavā autoservisā ir jaunas diagnostikas iekārtas
  • Tu organizē semināru un gribi piesaistīt tam apmeklētājus
  • Varbūt Tu esi atvēris jaunu filiāli vai grasies mainīt telpas
  • Tev ir īpaša akcija nedēļas nogalei

Reklāmas kampaņās, kas paredzētas īsa ziņojuma nodošanai, ne vienmēr noderēs gara formāta video. Te īpaši svarīga ir dinamika, ko var panākt ar grafikas palīdzību.

Šo materiālu ir iespējams izmantot, piemēram, veidojot Youtube vai Facebook reklāmas kampaņu, kas palīdzēs ātri sasniegt maksimāli lielu auditoriju par salīdzinoši zemu cenu.

Tāpat, protams, ir iespēja grafiku ievietot un izmantot kā jebkuru citu video – gan Youtube kanālā, gan savā mājaslapā vai sociālajos tīkos.

Grafikas priekšrocība ir arī tā, ka ne vienmēr ir nepieciešams filmēt. Tu vari radīt video reklāmas materiālu arī nefilmējot neko - pietiek ar ideju, skaidru ziņojuma tekstu, fotogrāfijām.

Protams, ka grafikas izveide prasa zināmas prasmes un iemaņas, bet nesatraucies – tas nebūt nenozīmē, ka tev ir jāsāk meklēt īpašs darbinieks vai pašam jāiedziļinās tehnoloģiskos sīkumos. Mēs varam izveidot tavam uzņēmumam video reklāmu arī grafiskā veidā, kā arī nodrošināt tās ievietošanu Youtube vai Facebook.

Sazinies droši ar mums un mēs pastāstīsim vairāk par video grafikas iespējām tavam uzņēmumam: info@1188.lv

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...