Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vidzemes jūrmalas stāvkrasti - mierpilna atpūta pie jūras

Vidzemes jūrmala (1188 foto)

Skaista un klusa vieta pastaigām ir 20 kilometrus no Salacgrīvas, kurā apskatāmi Vidzemes jūrmalas stāvkrasti. Šī būs lieliska vieta mierpilnai atpūtai ar visu ģimeni, jo arī bērniem patiks - šeit ir daudz akmeņu, pa kuriem kāpelēt, klintis, kurās paslēpties, akmeņiem nosētas pludmales, kas der kā īsta šķēršķu josla un citu dabas sarūpētu rotaļu. Te atrodas arī Veczemju klintis. Aktīvākie var doties pārgājienā, izvēloties kādu no Vidzemes piejūras pārgājienu maršrutiem, bet tam tad jāatvēl visa diena.

Teritorijā atrodas kempings "Klintis", kur vasaras laikā tiek piedāvāta atpūta pie jūras kempinga mājiņās vai teltīs, bet ziemā garām gājējus un braucējus priecē kempinga teritorijā izvietotās ekspozīcijas - pirtiņa laivas formā, īpaši izgatavotās norādes un laipiņas gar pašu jūras krastu.

Meklē idejas atpūtai Vidzemē un esi gatavs ieteikt, ko apskatīt, kur paēst un nakšņot - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!

Kā arī izpēti šos brīvdienu maršrutus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...