Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vidzemes skaistās Veczemju klintis

Veczemju klintis, 1188

Tepat dažus desmitus kilometrus no Rīgas Salacgrīvas novadā - Vidzemes piekrastē visiem ir lieliska iespēja apskatīt Veczemju klintis, kas vairāku metru garumā stiepjas gar pašu jūras krastu.

Pieejot pie jūras un apskatoties un iespaidīgām un krāšņām smilšakmens klintīm, kurās izveidojušās nelielas nišas, atsegtas krāsainas grotas, kas lieliski spēlējās saules gaismā - paveras lielisks skats, kas liek elpai aizrauties.

Kad esi veldzējis acis un sirdi staigājot un apskatoties Veczemju klintis - tad turpinot iet gar jūras krastu paveras skatienam akmeņainā Latvijas jūras pludmale, kuras krastā ir lielāki un mazāki akmens krāvumi. Lieliska dabas taka, ko izbaudīt ikvienā gadalaikā.

Ja dodies apskatīt klintis vasaras sezonā, tad noteikti vari paviesoties un pavadīt nakti kempingā "Klintis", kur skaisti iezīmēti galdiņi, atpūtas un izklaides vieta bērniem vai vienkārša pastaiga pa akmeņaino jūras krastu.

Meklē idejas atpūtai Vidzemē un esi gatavs ieteikt, ko apskatīt, kur paēst un nakšņot - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...