Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vieta, kas jāredz arī ziemā – Vakarbuļļu pludmale

Vakarbuļļu pludmale (1188)

Tepat Rīgā ir ļoti daudz skaistu vietu, ko redzēt, un viena no tām ir Vakarbuļļu pludmale, uz kuru vairāk mēdz doties vasarā, jo tā ir lieliska vieta peldēm jūrā, turklāt daudz klusāka kā Jūrmala, bet arī rudenī un ziemā tā ir apciemošanas vērta.

Izaudi mieru un dabas spēku

Rudenī un ziemā Vakarbuļļu pludmale ir vieta, kur izbaudīt mieru un dabas spēku. Priekšā bango lielie Baltijas jūras viļņi, bet krastā izskalotās priedes mēmi apliecina jūras neizmērojamo spēku. Šī ir vieta, kur ļauties savām domām vai mierīgām sarunām. Gar jūras krastu var aiziet līdz Lielupes ietekai jūrā, bet atpakaļ var doties caur Vakarbuļļiem, piestājot parkā, kur krastā izstādītas akmens skulptūras. Ja kārojas vēl garāka pastaiga, ceļš jāturpina uz Rītabuļļiem gar Buļļupi. Ziemā tās krastos var būt izskaloti ledus gabali un reizēm paveicas pat redzēt kādu zivi.

Rīgā ir ļoti daudz skaistu vietu, tāpēc jādodas tās atklāt un iepazīt, bet nedēļas nogalē dodies tālāk no pilsētas. Meklē idejas atpūtai Vidzemē un esi gatavs ieteikt, ko apskatīt, kur paēst un nakšņot - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!

Lasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...