Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Virsnīte pastāsta, kā tas ir - ceļot ar visu ģimeni

Influencere Kristīne Virsnīte, "STV Pirmā!" šova "Kas viņas satiekas" ekrānšāviņš

Influencere Kristīne Virsnīte, "STV Pirmā!" šova "Kas viņas satiekas" ekrānšāviņš

Piedzīvojumu meklētāja, sieva, mamma un TV personība Kristīne Virsnīte šovā "Kad viņas satiekas" intervijā ar tā vadītāju Madaru Biedriņu pastāstīja, ka, dodoties ceļojumā, Virsnīšiem parasti ir līdzi visa iedzīve - liela telts, segas, spilveni, ēdiens, kastroļi, apģērbs un kas tik vēl ne. "Ceļot kopā ar ģimeni ir baigais izaicinājums. Esot tik ļoti cieši kopā, protams, kādā brīdī mēs mēdzam sākt arī strīdēties, bet tās tik un tā ir neaizmirstamas atmiņas mūsu bērniem. Šādi ceļojot tu pārstāj lietot, piemēram, matu fēnu un gludekli - pēc tam, atgriežoties mājās, tu ļoti novērtē, cik tev īstenībā ir ērti, jo par to ļoti aizmirstam ikdienā."

Kristīne atklāja, ka mājās var atļauties ilgi taisīties, savukārt kempingā pa vienu eiro jānomazgājas dušā un jāsataisās piecu minūšu laikā. Viņasprāt, ir vieglāk ceļot ar gados jauniem bērniem, jo mazie var pielāgoties visam, savukārt pusaudžiem aug prasības, vēlmes un vajadzības. Virsnīte stāsta, ka viņai izdevies realizēt daudzus savus ar ceļošanu saistītos sapņus, taču viens no tiem nekādi negrib doties rokās - viņa jau divas reizes gribējusi noiet pilnīgi visu apmēram 800 kilometrus garo Santjago ceļu, sākot Francijas kalnu grēdas Pirinejiem līdz pat pašai Santjago pilsētiņai, taču pirmajā reizē uzzināja, ka ir stāvoklī, bet otrajā viņai šo prieku liedza pandēmija.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Kristīne Virsnīte izrāda savu uz mašīnas jumta piestiprināto telti un stāsta par piedzīvojumiem kopā ar ģimeni! Savukārt Madara Biedriņa nosauks trīs lietas, ko pati ņemtu līdzi šādā lielā ceļojumā - viena no tām ir korķu viļķis!

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...