пн вт ср чт пт сб вс

Liepājas AO - Vaiņode

Показать последние
06:10 Liepājas AO
07:25 Vaiņode
Liepāja-Vaiņode-Vībiņi 6700 AS Liepājas autobusu parks
3,30 €
60km
1h 15min
11:45 Liepājas AO
13:00 Vaiņode
Liepāja (Kuršu iela)-Priekule-Vaiņode 5350 AS Liepājas autobusu parks
3,50 €
61km
1h 15min
13:45 Liepājas AO
15:00 Vaiņode
Liepāja (Kuršu iela)-Vaiņode-Vībiņi 6700 AS Liepājas autobusu parks
3,50 €
60km
1h 15min
18:00 Liepājas AO
19:15 Vaiņode
Liepāja (Kuršu iela)-Vībiņi-Kalni 6817 AS Liepājas autobusu parks
3,50 €
60km
1h 15min