Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Liepājas AO - Vaiņode

Rādīt iepriekšējos reisus
03:45 Liepājas AO
04:56 Vaiņode
Liepāja-Vaiņode-Rīga 7958 AS "Liepājas autobusu parks"
2,85 €
60km
1h 11min
06:10 Liepājas AO
07:25 Vaiņode
Liepāja-Vaiņode-Vībiņi 6700 AS "Liepājas autobusu parks"
2,80 €
59km
1h 15min
11:45 Liepājas AO
13:00 Vaiņode
Liepāja-Priekule-Vaiņode 5350 AS "Liepājas autobusu parks"
2,85 €
60km
1h 15min
13:45 Liepājas AO
15:00 Vaiņode
Liepāja-Vaiņode-Vībiņi 6700 AS "Liepājas autobusu parks"
2,80 €
59km
1h 15min
18:00 Liepājas AO
19:15 Vaiņode
Liepāja-Vībiņi-Kalni 6817 AS "Liepājas autobusu parks"
2,80 €
59km
1h 15min
Diemžēl šajā dienā meklētajā maršrutā transports nekursē.