Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Ainaži - Limbažu AO

Rādīt iepriekšējos reisus
08:35 Ainaži
09:45 Limbažu AO
Ainaži-Oltūži-Limbaži-Cēsis 7778 AS CATA
2,80 €
62km
1h 10min
11:30 Ainaži
13:00 Limbažu AO
Ainaži-Aloja-Limbaži-Ragana-Rīga 7661 AS CATA
3,25 €
74km
1h 30min
17:00 Ainaži
18:10 Limbažu AO
Ainaži-Oltūži-Limbaži-Cēsis 7778 AS CATA
2,80 €
62km
1h 10min
Diemžēl šajā dienā meklētajā maršrutā transports nekursē.