Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Bauskas AO - Rīgas SAO

Rādīt iepriekšējos reisus
04:45 Bauskas AO
06:00 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 15min
05:25 Bauskas AO
06:45 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 20min
05:50 Bauskas AO
07:10 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 20min
06:00 Bauskas AO
07:25 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 25min
06:00 Bauskas AO
08:21 Rīgas SAO
Bauska-Emburga-Rīga 7482 SIA "AIPS"
3,85 €
88km
2h 21min
06:15 Bauskas AO
07:45 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 30min
06:40 Bauskas AO
08:10 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 30min
07:10 Bauskas AO
08:40 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "Liepājas autobusu parks"
3,05 €
68km
1h 30min
07:40 Bauskas AO
09:05 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 25min
08:00 Bauskas AO
09:20 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 20min
08:40 Bauskas AO
10:00 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 20min
09:00 Bauskas AO
10:20 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 20min
09:40 Bauskas AO
11:00 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 20min
10:20 Bauskas AO
11:40 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 20min
11:00 Bauskas AO
12:10 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "Liepājas autobusu parks"
3,05 €
68km
1h 10min
11:40 Bauskas AO
13:00 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 SIA "AIPS"
3,05 €
68km
1h 20min
12:20 Bauskas AO
13:40 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 20min
13:00 Bauskas AO
14:20 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 20min
13:40 Bauskas AO
15:00 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 20min
14:20 Bauskas AO
15:40 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 20min
15:10 Bauskas AO
16:30 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 SIA "AIPS"
3,05 €
68km
1h 20min
15:20 Bauskas AO
16:40 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 SIA "AIPS"
3,05 €
68km
1h 20min
15:40 Bauskas AO
16:50 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "Liepājas autobusu parks"
3,05 €
68km
1h 10min
16:00 Bauskas AO
17:15 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 15min
16:20 Bauskas AO
17:35 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 15min
16:50 Bauskas AO
18:05 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 15min
17:30 Bauskas AO
18:45 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 15min
18:00 Bauskas AO
19:15 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 15min
18:30 Bauskas AO
19:45 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 15min
19:20 Bauskas AO
20:40 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 20min
20:00 Bauskas AO
21:15 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 15min
21:30 Bauskas AO
22:45 Rīgas SAO
Bauska-Rīga 7480 AS "NORDEKA"
3,05 €
68km
1h 15min