Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Daugavpils AO - Līvāni

Rādīt iepriekšējos reisus
03:05 Daugavpils AO
04:05 Līvāni
Daugavpils-Rīga 7983 SIA Daugavpils autobusu parks
0,00 €
63km
1h
09:50 Daugavpils AO
10:47 Līvāni
Daugavpils-Rīga 7983 SIA Daugavpils autobusu parks
0,00 €
63km
57min
11:00 Daugavpils AO
12:14 Līvāni
Daugavpils-Jēkabpils 7852 SIA Jēkabpils autobusu parks
3,00 €
63km
1h 14min
12:30 Daugavpils AO
13:27 Līvāni
Daugavpils-Rīga 7983 SIA Daugavpils autobusu parks
0,00 €
63km
57min
13:15 Daugavpils AO
14:25 Līvāni
Daugavpils-Jēkabpils-Ērgļi-Vecpiebalga-Cēsis 7799 AS CATA
3,10 €
63km
1h 10min
Diemžēl šajā dienā meklētajā maršrutā transports nekursē.