Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Daugavpils - Naujenes skola

05:50 Daugavpils AO
06:10 Naujenes skola
Daugavpils-Biķernieki 5575 SIA "Daugavpils autobusu parks"
0,90 €
16km
20min
06:50 Daugavpils AO
07:15 Naujenes skola
Daugavpils-Krāslava 7543 SIA "Daugavpils autobusu parks"
1,30 €
16km
25min
07:10 Daugavpils AO
07:35 Naujenes skola
Daugavpils-Cirši-Naujenes stacija 5573 SIA "DAUTRANS"
0,90 €
16km
25min
07:30 Daugavpils AO
07:59 Naujenes skola
Daugavpils-Bramanišķi 6172 SIA "Daugavpils autobusu parks"
0,90 €
16km
29min
07:50 Daugavpils AO
08:18 Naujenes skola
Daugavpils-Cirši-Naujenes stacija 5573 SIA "DAUTRANS"
0,90 €
16km
28min
08:10 Daugavpils AO
08:36 Naujenes skola
Daugavpils-Kovaļova-Daugavpils 5508 SIA "Daugavpils autobusu parks"
0,90 €
16km
26min
09:00 Daugavpils AO
09:25 Naujenes skola
Daugavpils-Krāslava 7543 SIA "Daugavpils autobusu parks"
1,30 €
16km
25min
09:00 Daugavpils AO
09:28 Naujenes skola
Daugavpils-Cirši-Naujenes stacija 5573 SIA "DAUTRANS"
0,90 €
16km
28min
09:50 Daugavpils AO
10:18 Naujenes skola
Daugavpils-Cirši-Naujenes stacija 5573 SIA "DAUTRANS"
0,90 €
16km
28min
10:10 Daugavpils AO
10:35 Naujenes skola
Daugavpils-Krāslava-Dagda 7554 SIA Daugavpils autobusu parks
1,30 €
16km
25min
11:00 Daugavpils AO
11:28 Naujenes skola
Daugavpils-Cirši-Naujenes stacija 5573 SIA "DAUTRANS"
0,90 €
16km
28min
11:40 Daugavpils AO
12:05 Naujenes skola
Daugavpils-Krāslava 7543 SIA "Daugavpils autobusu parks"
1,30 €
16km
25min
12:10 Daugavpils AO
12:38 Naujenes skola
Daugavpils-Cirši-Naujenes stacija 5573 SIA "DAUTRANS"
0,90 €
16km
28min
12:45 Daugavpils AO
13:15 Naujenes skola
Daugavpils-Lipinišķi 6178 SIA "Daugavpils autobusu parks"
0,90 €
16km
30min
12:45 Daugavpils AO
16:24 Naujenes skola
Daugavpils-Aglona-Dagda-Krāslava-Daugavpils 7560 SIA Daugavpils autobusu parks
6,20 €
154km
3h 39min
13:10 Daugavpils AO
13:38 Naujenes skola
Daugavpils-Krāslava-Indra 7555 SIA Daugavpils autobusu parks
1,30 €
16km
28min
13:55 Daugavpils AO
14:23 Naujenes skola
Daugavpils-Cirši-Naujenes stacija 5573 SIA "DAUTRANS"
0,90 €
16km
28min
14:00 Daugavpils AO
14:26 Naujenes skola
Daugavpils-Krāslava 7543 SIA "Daugavpils autobusu parks"
1,30 €
16km
26min
14:25 Daugavpils AO
14:54 Naujenes skola
Daugavpils-Bramanišķi 6172 SIA "Daugavpils autobusu parks"
0,90 €
16km
29min
14:50 Daugavpils AO
15:18 Naujenes skola
Daugavpils-Cirši-Naujenes stacija 5573 SIA "DAUTRANS"
0,90 €
16km
28min
15:50 Daugavpils AO
16:16 Naujenes skola
Daugavpils-Krāslava-Dagda 7554 SIA Daugavpils autobusu parks
1,30 €
16km
26min
15:50 Daugavpils AO
16:20 Naujenes skola
Daugavpils-Cirši-Naujenes stacija 5573 SIA "DAUTRANS"
0,90 €
16km
30min
16:35 Daugavpils AO
17:00 Naujenes skola
Daugavpils-Krāslava 7543 SIA "Daugavpils autobusu parks"
1,30 €
16km
25min
17:00 Daugavpils AO
17:30 Naujenes skola
Daugavpils-Cirši-Naujenes stacija 5573 SIA "DAUTRANS"
0,90 €
16km
30min
17:20 Daugavpils AO
17:45 Naujenes skola
Daugavpils-Cirši-Naujenes stacija 5573 SIA "Daugavpils autobusu parks"
0,90 €
16km
25min
17:35 Daugavpils AO
18:00 Naujenes skola
Daugavpils-Krāslava 7543 SIA "Daugavpils autobusu parks"
1,30 €
16km
25min
18:15 Daugavpils AO
18:43 Naujenes skola
Daugavpils-Bramanišķi 6172 SIA "Daugavpils autobusu parks"
0,90 €
16km
28min
18:50 Daugavpils AO
19:15 Naujenes skola
Daugavpils-Cirši-Naujenes stacija 5573 SIA "Daugavpils autobusu parks"
0,90 €
16km
25min
19:35 Daugavpils AO
20:00 Naujenes skola
Daugavpils-Krāslava 7543 SIA "Daugavpils autobusu parks"
1,30 €
16km
25min
19:50 Daugavpils AO
20:18 Naujenes skola
Daugavpils-Cirši-Naujenes stacija 5573 SIA "Daugavpils autobusu parks"
0,90 €
18km
28min
20:50 Daugavpils AO
21:15 Naujenes skola
Daugavpils-Cirši-Naujenes stacija 5573 SIA "DAUTRANS"
0,90 €
16km
25min
21:50 Daugavpils AO
22:15 Naujenes skola
Daugavpils-Cirši-Naujenes stacija 5573 SIA "Daugavpils autobusu parks"
0,90 €
16km
25min