Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Limbažu AO - Ainaži

Rādīt iepriekšējos reisus
06:55 Limbažu AO
08:05 Ainaži
Cēsis-Limbaži-Oltūži-Ainaži 7778 AS CATA
2,80 €
61km
1h 10min
15:10 Limbažu AO
16:20 Ainaži
Cēsis-Limbaži-Oltūži-Ainaži 7778 AS CATA
2,80 €
61km
1h 10min
19:25 Limbažu AO
20:55 Ainaži
Rīga-Ragana-Limbaži-Aloja-Ainaži 7661 AS CATA
3,25 €
74km
1h 30min
Diemžēl šajā dienā meklētajā maršrutā transports nekursē.