Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Limbažu AO - Cēsu AO

Rādīt iepriekšējos reisus
06:35 Limbažu AO
07:50 Cēsu AO
Limbaži-Cēsis 7776 AS "CATA"
2,65 €
59km
1h 15min
10:20 Limbažu AO
11:20 Cēsu AO
Ainaži-Limbaži-Cēsis 7778 AS "CATA"
2,20 €
48km
1h
16:25 Limbažu AO
17:25 Cēsu AO
Limbaži-Cēsis 7776 AS "CATA"
2,20 €
48km
1h
18:25 Limbažu AO
19:20 Cēsu AO
Ainaži-Limbaži-Cēsis 7778 AS "CATA"
2,20 €
48km
55min