Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Līvāni - Daugavpils AO

Rādīt iepriekšējos reisus
07:11 Līvāni
08:25 Daugavpils AO
Jēkabpils-Daugavpils 7852 SIA Tukuma auto
3,00 €
63km
1h 14min
09:35 Līvāni
10:45 Daugavpils AO
Cēsis-Vecpiebalga-Ērgļi-Jēkabpils-Daugavpils 7799 AS CATA
3,10 €
63km
1h 10min
14:50 Līvāni
15:40 Daugavpils AO
Rīga-Jēkabpils-Daugavpils K7983 SIA Daugavpils autobusu parks
63km
50min
18:13 Līvāni
19:10 Daugavpils AO
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Daugavpils K7983 SIA Daugavpils autobusu parks
63km
57min
23:03 Līvāni
00:00 Daugavpils AO
Rīga-Jēkabpils (Kurzemes iela)-Daugavpils K7983 SIA Daugavpils autobusu parks
63km
57min